Pękające piety

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Pękające piety

Postprzez optymisstyczna » 05 Gru 2016, 09:14

Cześć, szukam dobrej rady na pękające pięty. Męczę się z tym od lata… myslałam, że jak skończy się sezon na bose stopy, klapki i tak dalej to mi to przejdzie, a tu grudzień i nic :( Stosuję peeling w balsamie, staram się pumeksem jakoś działac ale nie dość że to nic nie pomaga to co chwilę sa jakieś nowe bruzdy. Bardzo mi się to nie podoba. Co zrobić?
optymisstyczna

Re: Pękające piety

Postprzez ogorkowa » 05 Gru 2016, 16:04

Ja też tak mam od jakiegoś czasu, aż do krwi mi pękają i strasznie to boli przy chodzeniu, już nie mówię o założeniu obcasów :/
ogorkowa

Postprzez PodgórskiDomUrody » 06 Gru 2016, 12:36

Pięty pekąją z różnych powodów: nieodpowiednie obuwie z twardą podeszwą, nadwaga, a nawet nieprawidłowa postawa ciała. Nawracającego problemu pękających pięt nie należy bagatelizować, bo może (choć nie musi) być objawem różnych chorób, między innymi cukrzycy, zaburzenia pracy nerek, niedoboru witamin. Najlepiej będzie udać się do podologa, czyli specjalisty w zakresie diagnostyki, profilaktyki i leczenia chorób stóp. Fachowym okiem przyjrzy się piętom i zaleci odpowiednią kurację. Jeżeli jesteście z Krakowa lub okolic, zapraszamy do Podgórskiego Domu Urody!
Ekspert firmy Podgórski Dom Urody - www.podgorskidomurody.pl/
PodgórskiDomUrody

Postprzez kindofmagic » 30 Gru 2016, 19:07

Moim zdaniem najlepiej zmienić krem i też zastanowić się, czy to nie coś od diety
kindofmagic

Postprzez rita » 23 Sty 2017, 19:12

Jeśli to trwa tak długo to zmiana kremu nie na wiele się zda. Przejdźcie się dziewczyny najlepiej do podologa z gabinetu na Targówku . ja tam kiedyś byłam z moimi odciskami, wizyty były spoko bez stresu. problemu szybko sie pozbyłam
Awatar użytkownika
rita

Postprzez czala » 24 Sty 2017, 11:09

Dokładnie najlepiej wybrać się do podologa, on się zajmie tym problemem:)
Porady dla kobiet od kobiet. Sprawdź http://www.kobiecymokiem.pl/
czala

Postprzez Apluszka » 30 Sty 2017, 17:43

Też myślę, że podolog mógłby coś zarazić. Ja nie wierzyłam, gdy mi to koleżanka podpowiedziała na moje suche stopy. Z niepewnością wybrałam się do gabinetu Satin i co? Mam stopy jak modelka :P Nie ma się czego bać, polecam taką wizytę.
Apluszka

Następna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość