Parking przy lotnisku

Parking przy lotnisku

Postprzez katw72 » 28 Wrz 2017, 13:31

Co zrobić z samochodem, gdy lecimy w podróż do innego kraju? Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest parking kraków balice gdzie możecie zostawić samochód go na strzeżonym parkingu. I jeśli wylatujecie z Balic w Krakowie to parking na lotnisku będzie dla was świetnym wyborem!
katw72

Re: Parking przy lotnisku

Postprzez szyszka456 » 13 Gru 2017, 17:44

My często latamy z Okęcia w Warszawie. Tam blisko parkingi są zawsze zatłoczone. Czasem lepiej dalej sobie stanąć autem i pozostawić go. Warto w tym celu zerknąć na propozycje parkingu przy alei Krakowska 42, gdzie jest to 5 km od lotniska. Fajne jest to, że transfer jest w cenie parkingu na lotnisko pod terminal i potem z powrotem tak samo. Obiekt monitorowany, bezpieczny i w dobrej cenie. Jak ktoś będzie leciał z Okęcia to zerknijcie www.parking-lotnisko.pl , bo warto. Niż przed lotem denerwować się, że nie ma gdzie pozostawić auta koło lotniska.
szyszka456

Postprzez Sylwianaa » 18 Gru 2017, 15:35

hmm jesli chodzi o tani parking na balicach to moze PandaParking bedzie dobra opcja? Przy dluzszych pobytach maja niezle promocje. Parking oczywiscie strzezony, monitorowany i ubezpieczony. Dojazd z parkingu pod terminal - w cenie biletu parkingowego (busem).
Sylwianaa

Postprzez DietaCud » 30 Sty 2018, 12:24

Ja często korzystam z parkingów przy lotnisku w Pyrzowicach http://pyrzowice-katowice-parking.pl . Jakby ktoś z tamtąd latał to niech skorzysta z linku :)
DietaCud

Postprzez ElNino » 21 Lut 2018, 18:32

@ Sylwianaa - a przejrzalas moze oferte Balice parking o nazwie ParkujGo? W cenniku maja jasno napisane stawki, co jest duzym plusem wg mnie, oraz mozliwosc rezerwacji online - co takze sie przydaje, a czasem jest wrecz bezcenne. Aaa i maja kable do odpalania auta w razie czego - w zime bardzo przydatny drobiazg.
ElNino

Postprzez kinokinia » 22 Lut 2018, 14:33

Rezerwacja online? Nie słyszałam o takiej opcji a rzeczywiście jest bardzo wygodna. Nie ma potem problemu że krążysz zeby znaleźć miejsce a cenny czas ucieka i nerwówka się robi.
kinokinia

Postprzez gocha » 13 Mar 2018, 14:00

kinokinia napisał:Rezerwacja online? Nie słyszałam o takiej opcji a rzeczywiście jest bardzo wygodna. Nie ma potem problemu że krążysz zeby znaleźć miejsce a cenny czas ucieka i nerwówka się robi.

Zdecydowanie tak, ja nie jestem świetnym kierowcą i czasami zaparkowanie w niektórych miejsca jest dla mnie problemem, manewrowanie itp, więc jak muszę szukać miejsca parkingowego to się stresuję, więc jak mogę to właśnie rezerwuję miejsce, akurat dosyć często korzystam z odlotowyparking.pl/pl/faq.html gdzie taka opcja właśnie istnieje. Poza tym lubię ten parking bo jest wygodny, szerokie alejki, szerokie miejsca parkingowe oraz ceny nie są bardzo wysokie.
gocha

Następna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość