orbitrek - cichy i niedrogi

Płaski brzuch, jogging, fitness w domu, zestawy ćwiczeń na poprawie sylwetki.

orbitrek - cichy i niedrogi

Postprzez Maj » 19 Lip 2017, 14:38

hej! przymierzam się do kupienia orbitrekku, zalezy mi, żeby był przede wszystkim w miarę cichy i żeby cena była spoko :) możecie coś polecić? miałam już kiedyś orbitrek i spoko mi się na nim ćwiczyło, ale pewnie był nienaoliwiony, bo był potwornie głośny i wydawał okropne dźwięki ;/ aż odechciało mi się go używać
Maj

Re: orbitrek - cichy i niedrogi

Postprzez BasiaMMM » 20 Lip 2017, 08:52

musiał być mega stary i zuzyty że aż tak skzypiał :p teraz raczej orbitreki chodzą cicho, nawet te tańsze
BasiaMMM

Postprzez GlamJJ » 20 Lip 2017, 13:10

ja mam orbitrek firmy york, z napędem przednim, tani nie był, ale mozna w internecie znaleźć uzywane, jest lepszy niż z napędem tylnim bo ciszej chodzi i mniej obciąża stawy
GlamJJ

Postprzez Ania_ABCfitness » 21 Lip 2017, 13:07

Witaj. Są jeszcze na rynku głośne sprzęty fitness, ale jak zauważyłaś, wręcz zniechęcają do użytkowania. Te nieco lepszej jakości działają praktycznie bezszelestnie. W końcu o to chodzi, by móc ćwiczyć o każdej porze dnia i nocy, bez ryzyka pobudzenia domowników czy sąsiadów :) Taką możliwość daje chociażby orbitrek magnetyczny SB-511E Thunder I (http://www.sapphire-sport.com/pl/katego ... er-ii,149/). który dzięki dodatkowemu wyciszeniu koła zamachowego, zapewnia płynność ruchu i jest niezwykle cichy. Ponadto najnowsze wersje orbitreków są znacznie bardziej bezpieczne. Nasz orbitrek posiada antypoślizgowe podstawy dla stóp i stabilną konstrukcję, która uniemożliwia przesuwanie się sprzętu nawet podczas intensywnych treningów. Obecnie mamy go w promocji, więc zyskujesz dobrą jakość w cenie, której oczekujesz. Dodatkowo do produktu dodajemy gratis pas neoprenowy, dwa e-booki o odchudzaniu i kalkulator kalorii. Dostawa także jest darmowa. Chętnie odpowiem na wszelkie dodatkowe pytania.
Ekspert sklepu ABCfitness
http://www.abcfitness.pl
Ania_ABCfitness

Postprzez Maj » 24 Lip 2017, 11:33

a czym się różnią magnetyczne od elektromagnetycznych? bo widzę, że macie takie dwa rodzaje na stronie, ale zupełnie nie widzę jaka jest między nimi różnica ;)
Maj

Postprzez Ania_ABCfitness » 26 Lip 2017, 13:04

Chodzi przede wszystkim o system hamowania. Orbitreki elektromagnetyczne mają wbudowane elektromagnesy, sterowane za pomocą komputera, które odpowiadają za hamowanie koła zamachowego. Im bardziej zwiększamy opór, tym elektromagnes działa na koło z większą siłą, skutecznie je wyhamowują i wytwarzając większe obciążenie. Orbitreki tego typu mają przede wszystkim szeroką skalę ustawiania oporu, dlatego są polecane dla bardziej zaawansowanych treningowo osób. Natomiast w orbitrekach magnetycznych za hamowanie odpowiadają magnesy. Urządzenia tego typu są tańsze, ale ich praca również jej płynna i cicha. Często nie wymagają też podłączenia do prądu (jak w przypadku elektromagnetycznych) i są polecane do domowego użytku.
Ekspert sklepu ABCfitness
http://www.abcfitness.pl
Ania_ABCfitness

Postprzez bonton » 09 Lis 2017, 15:00

To już chyba lepiej trochę dołożyć i zakupić bieżnię, nie sądzisz?
bonton

Następna

Wróć do Fitness

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość