okna i ich wybór

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

okna i ich wybór

Postprzez marysiu » 18 Kwi 2018, 18:11

Poszukuję nowych okien, chodzi mi o to, aby były maksymalnie szczelne od strony termicznej. Wiem, że oknoplast-poznan robi dobre okna, ale są też inni producenci typu Fakro. Kogo warto wybrać?
marysiu

Re: okna i ich wybór

Postprzez Beryl213 » 03 Maj 2018, 18:04

Na pewno znajda sie tu osoby ktore planuja remont , badz wymiane okien. Dlatego chcialbym Wam polecic okna Velux , poniewaz maja bardzo dobre ceny i ogromny wybor . Z okien dachowych macie do wyboru : uchylno-obrotowe, uchylne, obrotowe, antywlamaniowe, lukowe i wiele, wiele innych. Polecil mi ich moj znajomy, ktory sam niedawno wymienial okna dachowe, jest bardzo zadowolony.
Beryl213

Postprzez Jeżynka12 » 11 Maj 2018, 12:21

Parę miesięcy temu kupiłam z małżonkiem dom. Najpoważniejszy frasunek doznałam z wypatrzeniem odpowiednich zasłon do naszych okien. Jedno z naszych okien mamy takie wysokie jak drzwi, że nie mogłam wynaleźć sklepiku, który byłby w stanie mi poradzić w udekorowaniu niniejszego okna. Na szczęście znalazłam wspaniałą instytucję, w której mogłam znaleźć wszystko co zmierzałam. Produkty po prostu kipiały pięknem i fantastyczną klasą wytworzenia.
Jeżynka12

Postprzez Inga20 » 24 Maj 2018, 11:29

Bezustannie planowałam posiadać piękny dom jednak w czasie kiedy mogłam już go postawić, zaczęłam się ciekawić, z jakich firm zaczerpnąć żeby wyglądał gustownie. Najpoważniejszy dylemat miałam z drzwiami i oknami. Znajoma zleciła instytucję domatus.pl i jestem teraz właścicielką faktycznie niezwykłego mieszkania. Zalecam Wam okna pcv.
Inga20

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości