ogrzewanie domu

ogrzewanie domu

Postprzez rasty » 18 Sie 2016, 08:59

Jakie ogrzewanie macie w swoich domach? Zastanawiamy się nad przejściem z węgla na coś innego, bo jednak z tym węglem sporo problemu, pyli się :/
rasty

Re: ogrzewanie domu

Postprzez krysiazz82 » 20 Gru 2016, 14:13

Polecam centralne ogrzewanie z http://www.buderus.pl :) zero problemów, a w domu ciepło!
krysiazz82

Postprzez Kluseczka0 » 24 Maj 2017, 12:39

U nas grzejemy eko groszkiem :) bardzo fajnie wychodzi to cenowo i nie ma za dużo roboty bo mamy piec z podajnikiem, o taki -http://www.piecbud.net.pl/produkty1/kotly-c-o/kj-g Firma też w porzadku. No ja w kazdym razie jestem bardzo zadowolona z takiego rozwiązania
Kluseczka0

Postprzez rita » 01 Cze 2017, 16:16

My również, ponieważ po analizie okazał się najlepszym rozwiązaniem. Poza tym mamy zainstalowany rekuperator , dzięki któremu funkcjonuje u nas w domu odzysk ciepła, co pozwala dodatkowo sporo zaoszczędzić na ogrzewaniu
Awatar użytkownika
rita

Postprzez lidia » 12 Cze 2017, 20:55

Ja zastanawiam się nad wykonaniem w mym domu instalacji elektrycznego ogrzewania. Mam do czynienia z takim rodzajem ogrzewania u siebie w pracy i muszę przyznać, że jest ono bardzo komfortowe, bezobsługowe, a rachunki przystępne. Znalazłam nawet wykonawcę takiego ogrzewania, który bazuje na polskich materiałach z których sam produkuje panele grzewcze. W Eco Partner liczy się dobra jakość jak i zadowolenie klienta.
lidia

Postprzez dobrydzwiek » 13 Cze 2017, 10:04

Ogrzewanie podłogowe - polecam, jest naprawdę fajne... Zimą ciepło pod stopami, nie potrzeba dywanu ani kapci :)
dobrydzwiek

Postprzez Marta » 19 Cze 2017, 18:23

lidia napisał:Ja zastanawiam się nad wykonaniem w mym domu instalacji elektrycznego ogrzewania. Mam do czynienia z takim rodzajem ogrzewania u siebie w pracy i muszę przyznać, że jest ono bardzo komfortowe, bezobsługowe, a rachunki przystępne. Znalazłam nawet wykonawcę takiego ogrzewania, który bazuje na polskich materiałach z których sam produkuje panele grzewcze. W Eco Partner liczy się dobra jakość jak i zadowolenie klienta.

Sama bym takie ogrzewanie chciała w swym domu. Czysto, nie potrzeba żadnych dodatkowych pomieszczeń na składowanie opału i co najważniejsze prawie bezobsługowe. Zaglądałam na stronę tej firmy co polecasz i muszę przyznać, że bardzo spodobała mi się ich oferta, a w szczególności możliwość zastosowania malowanych paneli grzewczych, które są fantastyczna ozdobą mieszkania. Opcja panelu jako lustro to również fajne rozwiązanie na korytarz bądź łazienki. Fajne jest to, ze na ich stronie można również zobaczyć scany rachunków więc ma się pojęcie o wysokości opłat w przyszłości. Muszę przyznać że nie jest to wcale drogie rozwiązanie.
Marta

Następna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości