Odżywka do włosów

Włosy gładkie i lśniące, prostowanie i farbowanie włosów, kosmetyki na zniszczone włosy.

Re: Odżywka do włosów

Postprzez Liryka » 26 Paź 2018, 13:41

Jeśli chodzi o odżywki to używam tylko odżywiający olejek do włosów. Olejowanie jest najlepszym możliwym sposobem na nadanie włosom blasku i regenerację.
Liryka

Postprzez sówka32 » 06 Gru 2018, 19:31

Moim hitem w ostatnim czasie jest odżywka Bielendy Botanic Formula. Używam jej od jakichś 2 miesięcy i jest super. Moje przetłuszczające włosy są po niej nawilżone, odżywione, ale nie obciążone i nie muszę ich myć codziennie a co dwa dni. Ta odżywka z łopianem i pokrzywą jest mega i nie zawiera parabenów i innych podobnych świństw.
sówka32

Postprzez Crystal89 » 30 Sty 2019, 20:06

A czy ktoś kiedyś z was zmagał się z łupieżem? Niestety od długiego czasu mam ten problem i nie wiem jak temu zaradzić. Zmieniałam już środki pielęgnacyjne, ale bez skutku. Ostatnio jednak znalazłam artykuł - sposoby na łupież. Planuję się z nim zapoznać, może tam czego się dowiem.
Crystal89

Postprzez Henryk97 » 31 Sty 2019, 10:31

No takich odżywek jest pełno. Ciężko się na coś zdecydować.
_____
http://monolith46.pl/widmo-wizyty-komor ... ie-spodzi/
Henryk97

Postprzez wiola1817 » 09 Lut 2019, 03:37

Z racji tego, że jestem posiadaczką dosyć cienkich i delikatnych włosów ale za to bardzo zniszczonych dużą uwagę skupiam na szamponie do włosów, na produkty drogeryjne wydałam już chyba majątek :( niestety żaden szampon nie spełnił moich oczekiwań do czasu aż nie znalazłam https://alluress.com/product-pol-2176-Odzywczy-szampon-do-wlosow-Kemon-250-ml.html :D :D :D :D Włoski po umyciu są nawilżone i mięciutkie, rozczesują się bez problemu co najważniejsze to szampon nie obciąża ich ani nie powoduje ich szybszego przetłuszczania się...jest także bardzo wydajny

Jeżeli chodzi o zwalczanie łupieżu to tutaj poleciłabym produkty apteczne a w razie konieczności wizytę o specjalisty :)
wiola1817

Postprzez ameliiamarc » 18 Lut 2019, 12:39

Również dość długo szukałam czegoś co się u mnie sprawdzi. Nawet ostatnio trafiłam na ciekawy artykuł na stronie https://modnenewsy.pl/beauty/olejowanie-wlosow-jak-to-robic/. Przyzna, że bardzo ciekawe wskazówki. Wcześniej nie wpadło mi do głowy, żeby dodawać olejek do odżywki. Polecam poczytać może kogoś zainteresuje.
ameliiamarc

Postprzez fashionistka » 06 Mar 2019, 14:58

Hej :)
Ja polecam odżywkę do włosów Elgon Luminoil Rekonstruktor. To fantastyczna i lekka odżywka w formie pianki, która zapewnia włosom skuteczną ochronę przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Dzięki niej moje włosy są teraz lśniące, gładkie i zregenerowane. Polecam sprawdzić! :)
fashionistka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja włosów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości