Odszkodowanie jak uzyskać?

Odszkodowanie jak uzyskać?

Postprzez leoonarrd21 » 02 Paź 2017, 13:22

Jeśli chcesz walczyć o wyższe odszkodowanie dowiedz się jak może pomóc Ci doświadczony radca prawny Artur Klimkiewicz. Odwiedź stronę https://wieksze-odszkodowanie.pl/sukcesy/ i sprawdź jakie ma on sukcesy w podobnych sprawach, a na pewno przekona Cie to do współpracy z nim.
Ostatnio edytowany przez leoonarrd21, 02 Paź 2017, 16:39, edytowano w sumie 1 raz
leoonarrd21

Re: Odszkodowanie jak uzyskać?

Postprzez Tysia » 02 Paź 2017, 13:40

Jak nic nie pomaga to prawnik pomoże
Awatar użytkownika
Tysia

Miejscowość: Gdynia

Postprzez julka » 08 Sty 2018, 23:55

Takie sprawy lepiej powierzyc firmie odszkodowawczej.Np. Auxilia.pl jest przykladem firmy zajmujacej sie takimi przypadkami i korzystajacej z pomocy kancelarii prawniczej. Tak profejsonalne dzialania przekładają sie na efekty- moja kuzynka z ich pomocą wygrala wysokie odszkodowanie po wypadku drogowym syna.
julka

Postprzez Sylwianaa » 24 Lut 2018, 16:36

No czasem pomoc prawnika to jedyna droga do odzyskania naleznego odszkodowania. Moja mama przez lata prcowała w warunkach szkodliwych i teraz stara się o odszkodowanie za chorobę zawodową. Oczywiście pracodawca uchyla się od odpowiedzialności więc chyba sprawa wyląduje w sądzie. znalazłam już taką kancelarię https://www.solace.pl/prawnik-radzi/sho ... zkodowanie , która zajmuje się pomoca w odzyskaniu odszkodowania. Wydaje mi się, że innej drogi nie ma aby dostać to co się mamie należy.
Sylwianaa

Postprzez Barbasia » 07 Mar 2018, 14:23

Czasami jest tak, że firmy ubezpieczeniowe nie chcą wypłacać całości ubezpieczenia. Wtedy lepiej skorzystać z pomocy odpowiedniej firmy. Ja polecam firmę Wokanda, bo sama miałam podobną sytuację i bardzo mi pomogli.
Awatar użytkownika
Barbasia

Postprzez dankalol » 08 Mar 2018, 10:06

Fajnie, że na rynku jest teraz tak duzo firm, które pomagają poszkodowanym w odzyskiwaniu należnego im zadośćuczynienia. Ja sama byłam zmuszona skorzystać z takiej pomocy w ubiegłym roku gdy po wypadku samochodowym ubezpieczyciel wypłacił mi mocno zaniżoną kwotę. Na szczęścię z pomocą Auxilia udało się załatwić sprawę tak, że po kilku miesiącach na moje konto wpłynęło wyrównanie. Warto poczytaj informacje związane np z czasem jaki ma ubezpieczyciel na wypłatę takie odszkodowania https://auxilia.pl/termin-likwidacji-szkody-a-odsetki-za-zwloke-w-wyplacie-odszkodowania/. Sporo osób nie zdaje sobie z tego sprawy a w przypadku opoznienia należą się takie odsetki za zwłokę.
dankalol

Postprzez aleks454 » 14 Mar 2018, 16:57

Jesli chodzi o uzyskanie odszkodowania, to ogromne doswiadczenie w temacie posiada dobry prawnik poznań . Sam mialem owy problem i korzystalem z ich uslug. Bardzo profesjonalne podejscie i rzetene podejscie do sprawy. Polecam serdecznie.
aleks454

Następna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość