Odszkodowanie jak uzyskać?

Re: Odszkodowanie jak uzyskać?

Postprzez Magda03 » 19 Mar 2018, 22:09

Na własną rękę ciężko jest uzyskać jakiekolwiek odszkodowanie z prostej przyczyny, niewiedzy w temacie. Do napisania odpowiedniego wniosku, podania oraz użycia fachowego słownictwa przyda Ci się ktoś kto ma doświadczenie, najlepiej jakaś kancelarię. Ostatnio znajoma opowiadała mi o firmie Legaleo, która w dużej mierze przyczyniła sie do pozytywnego rozpatrzenia jej wniosku o odszkodowanie, firma zna i ma w małym palcu całe prawo cywilne i co lepsza wie jak się nim skutecznie posługiwać, dlatego moim zdaniem lepiej jest skorzystać z kogoś takiego niż samemu ciułać.
Magda03

Postprzez klamka » 24 Kwi 2018, 18:51

Ja uznaję tylko jedną zasadę - przy wyborze firmy zajmującej się odszkodowaniami, warto wybrać firmę która charakteryzuje się dużym doświadczeniem, wygranymi sprawami a także dobrą opinią wśród swoich klientów. Bez wątpienia taką firmą jest http://odszkodowania123.pl/ . Mam nadzieję, że przy ich pomocy i wam uda się uzyskać należne odszkodowanie.
klamka

Postprzez evelajna » 01 Maj 2018, 05:29

zgadzam się z dankalol. Mamy bardzo podobne doświadczenia z tym, że ja korzystałam z pomocy firmy odszkodowania123. I też śmiało ich polecam bo okazało się, ze działają nie tylko sprawnie i profesjonalnie ale przede wszystkim skutecznie. Kontakt z doradcą cały czas był świetny, wiedziałam na bieżąco co dzieje się w sprawie. Ostatecznie udało mi sie wywalczyć znacznie wyższe odszkodowanie także śmiało polecam :)
evelajna

Postprzez Madameadame2 » 18 Maj 2018, 10:43

W sumie logiczne jest to że powinniśmy dostać je od razu, ale nie wszystko co logiczne ma później odzwierciedlenie w rzeczywistości. W rzeczywistości wygląda to tak, że kto mądrzejszy to wynajmuje firmę od walki o ubezpieczenie i tak zyskuje więcej pieniędzy. Znajoma korzystała z pomocy firmy http://wypadkianglia.co.uk Mieszka w Anglii i tam miałaby jeszcze trudniej dogadać się z urzędnikami i pracownikami ubezpieczalni. A tak wszystko za nią załatwiali :)
Madameadame2

Postprzez ja88 » 05 Cze 2018, 10:46

Nie było by tego tematu gdyby ludzie patrzyli co podpisują :) Warto też zwrócić uwagę na firmę która oferuje nam polisę, ja chce wybrać https://www.nn.pl/ochrona-plus Ponieważ gdyby mi sie coś stało to ubezpieczalnia wesprze moją rodzinę. A ta akurat firma istnieje na rynku od lat :)
ja88

Postprzez acorus » 14 Cze 2018, 08:37

Radca to jedna opcja. Inna to samemu sobie trochę poczytać, na co warto podczas procedur zwr. uwagę. Trzy - to adwokat, który nas będzie reprezentował.
Restrukturyzacja czy upadłość firmy niekoniecznie oznaczają koniec możliwości dalszej działalności.
acorus

Postprzez dariawaria » 14 Cze 2018, 13:30

a czy ubezpieczania zdrowotne w Niemczechobejmują też moją córkę? Złamała rękę w szkole i teraz nie wiem czy mam załatwiać odszkodowanie w szkole czy w kasie chorych czy tu i tu?
dariawaria

PoprzedniaNastępna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości