Odchudzanie

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Odchudzanie

Postprzez paulinapaula » 25 Wrz 2018, 18:15

Czy słyszeliście już o African Mango Slim?! To mój wybawiciel w walce o piękną sylwetkę. Z nadwagą zmagałam się od dawna, a teraz cellulit odstające boczki zostały zażegnane i to w tak krótkim czasie.. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że preparat jest całkowicie naturalny!
To pewny skład dla mojego organizmu :)
paulinapaula

Re: Odchudzanie

Postprzez Cysia » 01 Paź 2018, 10:39

Możesz przy okazji pomyśleć o takim rozwiązaniu jak tabletki na odchudzanie. Oczywiście ciężko oczekiwać cudów ale warto połączyć takie tabletki z dietą i ćwiczeniami, na pewno nie zaszkodzą. Wiele osób bardzo chwali sobie różne tego typu suplementy diety.
Cysia

Postprzez arlett » 01 Paź 2018, 17:44

Ja od jakiegoś czasu zdrowo się odżywiam i myślę o siłowni. Po głowie chodzą mi też wczasy odchudzające w Primaverze w Jastrzębiej Górze Słyszałam, że wiele osób dzięki nim schudło. Chyba się zapisze bo czytałam sporo dobrych opinii na temat tych wczasów. Poza tym są dobre ceny i w okresie jesienno-zimowym nie ma aż tylu ludzi.
arlett

Postprzez megan » 08 Paź 2018, 13:01

Prawda jest taka, że proces odchudzania to głównie zmiana nawyków żywieniowych i ograniczenie tłuszczów, zalecana jest konsultacja u dietetyka. Ważne jest kontrolowanie kaloryczności posiłków by były odpowiednie do naszego trybu życia. No i ruch jest najważniejszy. Planując odchudzanie warto zadbać o prawidłową dietę i aktywność fizyczną oraz o poprawę naszego metabolizmu. Na https://shapeandbody.eu/pl/ można kupić preparaty wspomagające spalanie tłuszczów z takimi składnikami jak szafran, imbir czy piperyna. By odchudzanie była skuteczne należy dokładnie poznać przyczyny naszej nadwagi.
megan

Postprzez wallping » 08 Paź 2018, 19:08

uważajcie na dietę bezglutenową, przeczytajcie: https://arturtopolski.pl/dieta-gluten-celiakia/
wallping

Postprzez gabrysia21 » 08 Paź 2018, 19:21

Dużo cwiczenia szczególnie
gabrysia21

Postprzez urodzianka » 09 Paź 2018, 14:43

ja wyrzuciłam patelnie, nie ma miejsca na smazenie
urodzianka

Następna

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości