Oczyszczanie twarzy

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Oczyszczanie twarzy

Postprzez Basialka » 26 Maj 2017, 14:07

Ja właśnie z oczyszczaniem mam problemy... Codzienny demakijaż (płyn dwufazowy z Ziai), przemycie żelem i nałożenie kremu - to omoja obecna pielęgnacja. Jednak czuję, że powinnam robić więcej, coś lepiej, inaczej... Niestety czas nie pozwala! Ale zawzięlam się i kupiłam sobie 10 maseczek głęboko oczyszczających peel-off z Bielendy. Ustawiłam przypomnienia we wtorki i soboty i nie ma zmiłuj - regularnie oczyszczam swoją buzię! Dwie pierwsze maseczki już za mną, mam nadzieję, że z czasem będzie coraz lepiej i piękniej :)
Awatar użytkownika
Basialka

Postprzez ewelina855 » 31 Maj 2017, 10:51

Ja używam naturalnego, organicznego mydła, niestety nie pamiętam nazwy, ale kosztowało 36 zł, jest w dużej brązowej kostce i jest dobre na cerę problematyczną nawet z trądzikiem, polecam poszukać ;)
ewelina855

Miejscowość: Białystok

Postprzez renia renata » 26 Lip 2017, 08:48

Mikrodermabrazja to świetny zabieg złuszczający skórę. Robi się go specjalną głowicą diamentową, a wskazaniem do zabiegu jest np. trądzik, łojotok, blizny potrądzikowe, przebarwienia skóry, rozstępy, szorstki naskórek etc. Po serii kilku zabiegów można zobaczyć świetny efekt. Polecę Ci nawet gabinet, w którym wykonasz taki zabieg pewnie i fachowo: http://bio-derma.pl/ .
renia renata

Postprzez ewelinka » 28 Lip 2017, 14:29

Ja zamówiłam sobie ostatnio ze stronki zdrowiej.net,pl bardzo fajny peeling http://zdrowiej.net.pl/sklep/peeling-z- ... sc-100-ml/
ewelinka

Postprzez justi » 11 Sie 2017, 10:39

Teraz jest bardzo dużo dobrych kosmetyków do oczyszczania twarzy nawet widziałam dla mężczyzn np. Only for Man CARBO DETOX Oczyszczający żel do mycia twarzy Bielendy, wystarczy tylko poszukać w drogerii
justi

Postprzez Lagenko » 14 Sie 2017, 07:27

Akurat w kwestii kosmetyków typowo "drogeryjnych" to trzeba uważać i czytać skład bo czasem można się po prostu przeliczyć, lepiej dołożyć a wybrać te 100% naturalne czy to w kwestii oczyszczania czy nawilżania i pielęgnacji cery.
Lagenko

Postprzez Miki » 29 Sie 2017, 12:23

Na oczyszczenie twarzy bardziej skuteczne są maseczki z płatków owsianych
Miki

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości