Oczyszczanie twarzy

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Oczyszczanie twarzy

Postprzez wiserjon » 11 Cze 2019, 14:29

Hej wszystkim :)

Słyszałyście kiedyś o takim zabiegu jak Architect Peel? Ja przyznam szczerze nigdy o nim nie słyszałam, dopóki moja koleżanka z pracy nie powiedziała mi, że się na niego wybiera. Poleciła mi nawet klinikę w warszawie, tutaj możecie przeczytać więcej o tym zabiegu: https://klinikamlodosci.com/zabieg/architect-peel/ Z tego co widzę, to efekty są całkiem zadowalające. Aż zaczynam jej powoli zazdrościć.
wiserjon

Postprzez SunnyGirl » 13 Cze 2019, 07:43

Na oczyszczanie stosuje głównie peeling i zieloną glinkę, ewentualnie pianke nivea do twarzy.
SunnyGirl

Postprzez mandala » 30 Cze 2019, 08:55

Jeśli o oczyszczanie twarzy chodzi, to maski węglowe są genialne. Węgiel ma świetne właściwości oczyszczające, jednak ja nie lubię tych maseczek peel off, bo ztrasznie boli ich zrywanie. Takie w płachcie są o wiele lepsze: https://www.doz.pl/apteka/p133591-Enilo ... inie_23_ml
mandala

Postprzez ditan » 06 Lip 2019, 09:42

Nie tylko młode osoby i takie, które mają problem z trądzikiem muszą zadbać o dobre oczyszczenie skóry. Przy tłustej i skłonnej do wyprysków rzeczywiście będzie to bardziej wskazane, ale każdy może o to zadbać. Mam teraz rześki tonik lawenda HB i nim oczyszczam twarz.
ditan

Postprzez Jamsska » 19 Lip 2019, 23:22

Oczyszczanie twarzy jest bardzo ważne. Ja mam raczej tłustą skórę. Codziennie używam płynu micelarnego i kremu nawilżającego. Co tydzień robie peeling
Awatar użytkownika
Jamsska

Miejscowość: Katowice

Postprzez metko » 26 Lip 2019, 22:22

Na oczyszczanie i usunięcie zrogowaciałego naskórka dobry jest peeling medyczny, mam zamiar się zapisać na tego typu zabieg w klinice dermed w Krakowie własnie, robiłam już sobie botoks tam i byłam zachwycona. Przemiła i profesjonalna obsługa bardzo dobrze się tam czułam.
metko

Postprzez sówka32 » 02 Sie 2019, 15:00

Oczyszczanie twarzy to dla mnie podstawa jeśli chodzi o pielęgnację skóry. Używam teraz bardzo dobrego żelu micelarnego Fresh Juice Bielendy z bioaktywną wodą cytrusową. Wybrałam opcję z pomarańczą, taką dodatkowo nawilżającą. Dla mnie jest to super opcja bo łączy w sobie żel do twarzy i płyn micelarny, przynajmniej ja mam takie wrażenie i sprawdza się rewelacyjnie. Genialnie zmywa makijaż i oczyszcza twarz.
sówka32

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość