Oczyszczanie twarzy

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Oczyszczanie twarzy

Postprzez ditan » 07 Maj 2019, 11:02

Przy trądziku i tłustej twarzy na pewno trzeba mieć dobre kosmetyki, które będą oczyszczały skórę. Mam rześki tonik lawenda Hildegard Braukmann i nim nawet kilka razy dziennie przemywam twarz, bo jej nie wysusza. Warto mieć taki.
ditan

Postprzez Tuca » 21 Maj 2019, 08:49

Ja lubie oczyszczać piankami albo pastą z zielonej glinki.
Tuca

Miejscowość: Warszawa

Postprzez renia renata » 27 Maj 2019, 11:08

Bardzo skuteczne jest oczyszczanie ultradźwiękami i peeling kawitacyjny. Dogłębnie oczyszcza, a jak kupisz sobie takie urządzenie: https://www.yourspa.pl/pl/c/PEELING/13 to możesz codziennie korzystać z takiego zabiegu w zaciszu domowym. Ja mam cerę problemtyczną, skłonna do wyprysków i zdecydowanie taki peeling sprawia, że skóra lepiej wygląda. Każdej nastolatce, jak i dorosłej kobiecie bardzo polecam!
renia renata

Postprzez szajusz » 27 Maj 2019, 14:49

ja osobiście uwielbiam peelingi chemiczne, tj. złuszczanie kwasami. tylko trzeba pamiętać, aby stosować je tylko w okresie zimowym i jesiennym. latem nie można stosować innych kwasów, prócz kwasu migdałowego, mogą pojawić się przebarwienia.
do ciała i do twarzy dobrze działa też domowy peeling kawowy, robiłam z tego przepisu: https://portaluroda.pl/peeling-kawowy/. fajnie nawilża i wygładza skórę. dziewczyny pisały, że oprócz twarzy stosuja też na cellulit na udach i posladkach, ale mi osobiscie nie pomogł.
Ostatnio edytowany przez szajusz 28 Maj 2019, 08:40, edytowano w sumie 3 razy
szajusz

Postprzez sówka32 » 27 Maj 2019, 22:43

Ja do oczyszczania najbardziej lubię płyn micelarny Fresh Juice z ananasem Bielendy. Super koi, odświeża cerę, nawilża ją i bardzo dobrze zmywa make-up.
sówka32

Postprzez paulaaaa » 06 Cze 2019, 08:29

A na przykład zielona glinka?? u mnie całkiem fajnie się sprawdza.
Awatar użytkownika
paulaaaa

Postprzez free » 07 Cze 2019, 07:59

U mnie bardzo dobrze sprawdziła się zmiana na kosmetyki mineralne. Zwłaszcza latem są niezastąpione bo są lekkie i nie zapychają. Zdecydowałam się na te z eshopannabelle. Nie są drogie i mają też bardzo fajny pędzel do nakładania podkładu sypkiego. Stosowałam już wiele i ten nie robi plam i jest bardzo solidnie wykonany.
free

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości