Oczyszczanie twarzy

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Oczyszczanie twarzy

Postprzez Queash » 17 Paź 2017, 21:18

A czy któraś z was dziewczyny stosowała może kiedyś do oczyszczania twarzy lub demakijażu tak zwane bio-kosmetyki? Właśnie znalazłam taką stronę w internecie http://www.ilovebio.com.pl/15-oczyszczanie-i-demakijaz i zastanawiam się czy ich spróbować. Może, któraś z was korzysta lub korzystała z takich kosmetyków i może mi coś na ich temat podpowiedzieć? Będę bardzo wdzięczna za pomoc w tej kwestii :)
Queash

Postprzez Piomarket_pl » 18 Paź 2017, 12:48

Mleczko lub tonik oczyszczający w moim przypadku bardzo dobrze się sprawdziły i mogę z czystym sumieniem polecić nawet do cery wrażliwej. Trzeb tylko wybrać dobrą i godna zaufania firmę, sklep online w którym zdecydujemy się je zamówić :)
Piomarket_pl

Postprzez justi » 04 Lis 2017, 09:16

mleczko i tonik to nie wszystko, ja stosuję jeszcze kremowy peeling drobnoziarnisty do szarej, zmęczonej, pozbawionej blasku cery magic peel bielendy który aktywnie złuszcza zgrubienia naskórka, skutecznie wygładza i zmiękcza skórę, poprawia jej ukrwienie.
justi

Postprzez paulik231 » 07 Lis 2017, 18:20

a jak to się robi najlepiej

Postprzez Oleksandra » 20 Gru 2017, 11:33

Jasne, że tonik i mleczko to nie wszystko. Oczyszczanie twarzy jest bardzo ważne i to przede wszystkim dla naszej cery. A przeraża mnie to, że naprawdę duża ilość osób nawet nie umie porządnie zmyć makijażu, a co dopiero oczyścić skórę twarzy. A przecież demakijaż jest pierwszym krokiem w oczyszczaniu twarzy. Na https://lirene.pl/po-pierwsze-demakijaz/ jest napisane jak ten pierwszy krok powinien wyglądać. Trzeba też pamiętać, że oczyszczając twarz mamy jej nie podrażniać. Czyli trzeba z nią postępować bardzo delikatnie i umiejętnie dobrać do tego kosmetyki.
Oleksandra

Postprzez justi » 04 Sty 2018, 14:03

a może spróbujesz jeszcze tej maseczki bielendy do mieszanej i tłustej cery matt booster jelly mask? ona matuje, dobrze oczyszcza i wyrównuje koloryt skóry, rozjaśnia przebarwienia potrądzikowe

Image
justi

Postprzez dankalol » 12 Sty 2018, 13:21

Oczyszczanie twarzy to nie tylko peelingi czy płyny micelarne ale też odpowiednie preparaty do demakijażu. Czego używacie na co dzień ? Ja ostatnio odkryłam świetne nawilżające mleczko do makijażu Moisturizing Cleanser z Eldan Cosmetics http://www.eldancosmetics.pl/linie-produktow/demakijaz.html. Skład to olej ze słodkich migdałów i ekstrakt z malwy. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry, łatwo usuwa makijaż i zanieczyszczenia.
dankalol

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości