Nowy materac

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Nowy materac

Postprzez adik356 » 30 Sie 2019, 17:31

Fajne materace super jakości znajdziecie na portalu https://senpo.pl/materace/ . Wybór jest spory, znajdziecie tam nawet poradniki jak wybrac materac dla siebie lub dziecka. Są tam również materace dla alergików.
adik356

Postprzez jagienka » 04 Wrz 2019, 17:12

Jak chodzi o o materace to jest tylko jeden król na rynku a mianowicie https://www.krolmateracy.pl/ Nikt nie ma takich cena jak on i takiego wyboru. Oprócz materacy znajdziesz łóżka, kołdry czy stelaże. Wszystko w najlepszej jakości i w szybkiej opcji dostawy więc oferta idealna.
jagienka

Postprzez jagodata » 04 Wrz 2019, 18:39

Faktycznie mają świetne produkty i duży wybór ale czy ktoś jest w stanie mi doradzić jakiś konkretny model materaca który się sprawdzi? Mam duże dwuosobowe łoże i chcę zakupić coś co będzie się sprawdzało przez kilka najbliższych lat. Czekam na wasze pomysły.
jagodata

Postprzez kaska33 » 04 Wrz 2019, 20:12

A czemu nie poradzisz się obsługi sklepu? Wierz mi że czasem to najlepsze wyjście i na pewno są przeszkoleni w obsłudze klienta oraz wiedzą co sprzedają. Spróbuj w ten sposób i daj im się wykazać.
kaska33

Postprzez tamara » 04 Wrz 2019, 20:25

Też uważam że z pytaniami najlepiej w pierwszej kolejności uderzyć do obsługi sklepu i poprosić o radę a potem skonsultować to na forum. Na pewno wtedy może zrobić się ciekawa dyskusja i znajdziesz na jej podstawie ten właściwy materac.
tamara

Postprzez milka » 04 Wrz 2019, 20:52

Myślałam że przesadzacie odnośnie tego doboru materaca ale faktycznie jak przejrzałam stronę to wybór jest spory i mi samej też ciężko wskazać który bym chciała. Najlepiej będzie porozmawiać z obsługą a potem ich propozycje wrzucić na forum i tu pociągnąć temat dalej.
milka

Postprzez Mermagda0 » 28 Wrz 2019, 11:27

Rzeczywiście taki materac to bardzo dobry wybór, sama teraz wymieniam swój stary na termoelastyczny. Te z firmy Art Medic spełniają także funkcje materacy ortopedycznych, leczniczych, a są znacznie tańsze. Warto zadbać o swój zdrowy sen. Wybierajcie świadomie materac do swojej sypialni. Z tego co słyszałam to dobrze by było tak co dziesięć lat zmienić materac.
Mermagda0

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości