Nowoczesne zaproszenia ślubne

Ślub, wesele, chrzciny, urodziny, uroczystości, imprezy, itd.,

Nowoczesne zaproszenia ślubne

Postprzez Kalinka11 » 21 Wrz 2015, 15:02

Cześć Dziewczyny! W styczniu przyszłego roku bierzemy z narzeczonym ślub. Powoli rozglądam się za zaproszeniami. Aktualnie w oko wpadły mi te https://smartinvite.pl/slub-wesele/. Są według mnie bardzo nowoczesne, takie inne od wszystkich. Ale mój narzeczony preferuje klasyczne zaproszenia - białe, eleganckie, proste. No i mamy mały dylemat. :) Co myślicie o tych zaproszeniach? Proszę o opinie.

Image
Kalinka11

Re: Nowoczesne zaproszenia ślubne

Postprzez maria » 11 Gru 2015, 08:35

Mi się akurat te ze zdjęcia bardzo podobają :). Chociaż ja miałam właśnie takie tradycyjne, drugie od lewej tutaj: http://www.zaproszeniaslubne.pl/zaproszenia-slubne/eleganckie ale nie mam też nic przeciwko takim bardziej współczesnym.
maria

Postprzez buldo » 12 Lis 2016, 11:54

fajny pomysł z tymi zaproszeniami ale ja mam taki ambitny plan, że sama sobie je zaprojektuje. Wymyśliłam sobie komiks z taką nasza małą wspólną historią;) mam nadzieję, że koleżanka graficzka mi w tym pomoże;P
buldo

Postprzez kama » 04 Gru 2016, 16:52

no i pewnie, jak masz talent to zawsze jest satysfakcja z takich zaproszeń. Mi się podobają takie niekonwencjonalne pomysły jak np. zaproszenia na winylowych płytach;)
kama

Miejscowość: Kielce

Postprzez angie19 » 10 Gru 2016, 22:18

Tylko żeby było bez tych durnych wierszyków, które dają wszyscy - poeci się znaleźli..
angie19

Postprzez majeczka » 04 Sty 2017, 11:43

Te pierwsze dla mnie zbyt nowoczesne a te drugie zbyt klasyczne, preferuję coś pomiędzy ;) nie za sztywno ale też nie za nonszalancko.
majeczka

Postprzez elisa » 06 Lut 2017, 10:18

co kto lubi, ja jednak na bardziej klasyczną wersję bym stawiała, poza tym takie zabawowe to dla bardzo młodych państwa młodych chyba pasują, albo bardzo takich nowoczesnych, a najlepiej to już bardziej nowoczesne zaproszenia wręczyc młodszym gościom a starszym jednak coś tradycyjnego żeby sie za głowę nie złapali :D
elisa

Następna

Wróć do Uroczystości, imprezy, życie towarzyskie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość