Niezawodny samochód dla rodziny

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Re: Niezawodny samochód dla rodziny

Postprzez Kamila » 13 Cze 2018, 09:38

Żaden samochód nie będzie niezawodny, jeśli nie będzie się w nim przeprowadzało regularnie wszelkich napraw. Sama coś na ten temat wiem. Niedawno też kupowałam samochód i musiałam po jakimś czasie odwiedzić serwis, w którym elektronika samochodowa Wrocław jest naprawdę opanowana. Z polecenia trafiłam do Rapid Auto i cieszę się, że posłuchałam rady.

;)
Awatar użytkownika
Kamila

Postprzez urodowa » 14 Cze 2018, 11:37

Dla mnie najważniejsze, by był pojemny bagażnik, no i żeby mało palił, resztę to jakoś przezyję, mam teraz VW passata na gaz i jest niezły, przy dwójce dzieci.
urodowa

Postprzez lusia » 23 Cze 2018, 16:14

Samochód będzie niezawodny jeśli będziemy o niego w odpowiedni sposób dbać. Szczególnie latem warto pamiętać o kilku istotnych kwestiach, dzięki którym auto będzie sprawnie działało. Pierwsza z nich to akumulator. W artykule https://nocar.pl/blog/jak-dbac-o-akumulator-latem/ przeczytacie, dlaczego tak jest. Inną kwestią, ale równie wrażliwą, jest silnik. Warto o tym pomyśleć.
lusia

Postprzez Beryl213 » 28 Cze 2018, 11:45

Albo po prostu kup nowe. Warto zwrocic uwage na modele Forda https://www.autoplaza.com.pl/pl/finanso ... zpieczenia Znakomita cena i jakosc produktu robi ogromne wrazenie. Sprawdz ford transit connect, którego charakteryzuje odważny i nowoczesny styl, jest samochodem wytrzymałym, funkcjonalnym i niezawodnym. warantuje doskonałe właściwości jezdne i pewne prowadzenie oraz łatwość obsługi jak w samochodzie osobowym. Został wyposażony w szereg zaawansowanych technologii, które sprawiają, że jazda samochodem tym samochodem dostawczym jest łatwiejsza, bezpieczniejsza i BARDZIEJ EKONOMICZNA.
Beryl213

Poprzednia

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości