Nieruchomości w Warszawie - mieszkana na sprzedaż Wola

Nieruchomości w Warszawie - mieszkana na sprzedaż Wola

Postprzez kitti32 » 06 Lip 2018, 08:51

Dziewczyny, czy mieszka może któraś z Was na Woli w Warszawie? Planuję wkrótce przeprowadzkę do stolicy. I interesują mnie mieszkania na sprzedaż Wola. Dużo dobrego słyszałam o tym rejonie miasta. Faktycznie jest fajnie? I czy znajdę tam jakieś ciekawe lokum?
kitti32

Re: Nieruchomości w Warszawie - mieszkana na sprzedaż Wola

Postprzez margolcia » 06 Lip 2018, 09:55

Moja siostra mieszka. Czasem tam bywam. Ona jest bardzo zadowolona z dzielnicy. Mi też się podoba. Tutaj http://4sciany-nieruchomosci.pl/mieszkania-na-sprzedaz-wola/N jak coś masz namiary na mieszkania na sprzedaż Wola. Myślę, że inwestycja w mieszkania na sprzedaż na Woli to dobry pomysł. Będziesz zadowolona z dzielnicy. I pewnie z mieszkania też, bo jest sporo fajnych ofert jeśli chodzi o mieszkania na sprzedaż na Woli.
margolcia

Postprzez Tysia » 06 Lip 2018, 10:32

Ile może takie mieszkanie kosztować? Tak mniej więcej?
Awatar użytkownika
Tysia

Miejscowość: Gdynia

Postprzez daniel332a » 09 Lip 2018, 08:12

W Warszawie bym mieszkań nie kupował bo są bardzo drogie w porównaniu do innych miast.
daniel332a

Postprzez kesi » 12 Lip 2018, 22:42

Ja na Woli nie mieszkam lecz w Wilanowie i mogę Ci powiedzieć że gdybym na nowo miała kupować mieszkania to bym podjęła tę samą decyzję :) Mieszkanie mam w naprawdę dobrej okolicy, miłych sąsiadów, blisko do pracy a w dodatku bliziutko park więc mam gdzie biegać wieczorami. W ogóle Wilanów jest bardzo zielony, zdecydowanie pod tym względem ten rejon rządzi. Wiadomo że jestem trochę mało obiektywna, ale jestem po prostu zauroczona :) Jakbyś chciała rozejrzeć sie po rynku nieruchomości w tej okolicy to polecam kontakt z pośrednikiem Eugeniuszem Jaworskim - tel. 603 195 624 (przez jego biuro właśnie mieszkanie kupiłam ;) )
kesi

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], silva oraz 0 gości