nieestetyczna blizna po cc

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: nieestetyczna blizna po cc

Postprzez molly » 27 Lip 2018, 09:15

Też miała taką paskudną bliznę bo mi się szwy rozeszły po porodzie, na szczęście źle już nie wygląda, smarowałam już olejkiem bio oil i systematycznie dzień po dniu robiła się coraz węższa i bledsza
molly

Postprzez olamola » 14 Sie 2018, 06:02

dzięki evelajna za informacje. Ooczytałam sobie troszkę na temat tego zabiegu karboksyterapia i wygląda na to, że to coś dla mnie. Na pewno się wybiorę i porozmawiam na ten temat. Mam nadzieje, że szansa na skuteczne pozbycie się tej blizny istnieje naprawdę bo już patrzeć na siebie w lustrze nie moge ;/
olamola

Postprzez lightmaster » 22 Sie 2018, 15:40

ja bym od razu się zapisywała na usuwanie blizn ! sama mam rozstępy od ćwiczeń, czekam aż opalenizna zejdzie i biegnę na zabieg !
lightmaster

Postprzez olamola » 23 Sie 2018, 19:38

dzięki evelajna za informacje. Zdecydowałam się na zabieg w COCO-TIME. Na poczaątek zapisałam się tylko na manicure by poznać miejsce ale potem na pewno zapytam o tą karboksyterapię :) jeszcze raz dzięki za polecenie :)
olamola

Postprzez gimbala » 29 Sie 2018, 19:18

Już to pisałam w innym temacie, ale często najlepszym sposobem na blizny jest stosowanie plastrów silikonowych (ja stosowałam Sutricon, ale żel). W każdym razie jest to metoda, która powinna być stosowana najpierw. Potem ewentualnie na drugi rzut można spróbować zabiegów laserowych itp, bo są to po prostu metody inwazyjne, a więc mniej bezpieczne i jeśli można używać takiego rozwiązania jak plastry to co na pierwszy rzut powinno iść wydaje mi się oczywiste.
gimbala

Postprzez kamek » 11 Wrz 2018, 17:46

Obecnie medycyna estetyczna działa cuda. Specjaliście są w stanie usunąć blizny. Zobacz jak to wygląda: http://www.dermedik.pl/zabiegi-kosmetyczne/laserowanie-usuwanie-blizn-przebarwien-tzw-lifting-laserowy/
kamek

Postprzez justi » 13 Wrz 2018, 14:46

Też mam właśnie taką bliznę i nie bardzo wiem co robić, medycyna estetyczna to ostateczność dla mnie, może tego olejku bio oil spróbuję bo już od niejednej osoby słyszałam że działa
justi

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości