Nie mam czasu gotować

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Re: Nie mam czasu gotować

Postprzez mando » 15 Lip 2018, 19:52

najlepsze są dania jednogarnkowe. Sycące a i niewiele po nich sprzątania. Co prawda odkryłam ostatnio parowar elektryczny- w 20 minut mam zdrowy obiad;)
mando

Postprzez bielczanka » 19 Lip 2018, 19:06

JA też nie mam czasu na gotowanie, cały tydzień tylko praca - dom. Zazwyczaj jem na mieście, ale w weekendy uruchamiam z mężem kociołek myśliwski, rozpalamy ognisko i odpoczywamy. Dosrodka daje warzywa i wychodzi taki gulasz. Bez dodatku tłuszczu. Pysznie i zdrowo! :)
bielczanka

Postprzez husteren » 26 Lip 2018, 19:18

W takim razie warto zamawiać jedzenie. DZsiaij nie trzeba ograniczać się do pizzy, można zamawiać np. sushi - http://www.oto-sushi.pl. Co prawda zamawiane jedzenie sporo kosztuje, jednak jeżeli nie masz kiedy gotować, to świetne rozwiązanie ;)
husteren

Postprzez ilhiaana » 27 Lip 2018, 10:58

U mnie również słabo wygląda sytuacja z czasem przeznaczanym na gotowanie, poza tym niestety kiepska ze mnie kucharka. Dlatego zwyczaj zamawiam jedzenie z mojej ulubionej włoskiej restauracji, której ofertę można znaleźć na stronie https://www.pizzadominium.pl/lokale/bialystok-atrium-biala. Mają przepyszne dania, nigdy jeszcze na nic się nie nacięłam. Szczerze powiedziawszy potrawy przez nich przygotowane, smakują mi lepiej, niż w niejednej pizzerii Włoskiej, które miałam okazję odwiedzić w trakcie ostatnich wakacji we Włoszech.
ilhiaana

Postprzez Izka3008 » 27 Lip 2018, 15:30

Ja korzystam z cateringu Wygodnejdiety. Dzięki nim jem zdrowo, smacznie, świeżo i regularnie. Dla mnie catering okazał sie najlepszą opcją i mogę go polecić z czystym sumieniem.
Izka3008

Postprzez lusia » 28 Lip 2018, 08:18

Przecież gotowanie w dzisiejszych czasach jest banalnie proste. Internet to kopalnia pomysłów i inspiracji. Poza tym czasem minimalizm jest wręcz wskazany. Wystarczy zakupić mono przyprawy Knorr, które same w sobie dają tyle smaku i aromatu, że nie trzeba nic więcej dodawać. Chili z Indii jest moją ulubioną przyprawą - super sprawdza się w przypadku każdego rodzaju mięs.
lusia

Postprzez megan » 10 Sie 2018, 12:56

Catering dietetyczny to dość fajne rozwiązanie. Szczególnie jeśli faktycznie nie mamy czasu gotować, lub po prostu nie potrafimy. Jak przykładowo po konsultacji z dietetykiem dostałam zalecenie spożywanie dziennie 1500 kalorii i dla mnie obliczanie ich było czymś nie do przeskoczenia. Pracuje, jestem słaba w gotowaniu a co dopiero jeszcze dokładnie to wszystko wyliczyć. Pewnie jak bym musiała to bym liczyła, ale wolałam trochę iść na łatwiznę i skorzystać z cateringu. Catering dietetyczny w Poznaniu cieszący się bardzo dobrymi opiniami to Light Box i to od nich od pół roku zamawiam pudełka.
megan

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości