Nie mam czasu gotować

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Re: Nie mam czasu gotować

Postprzez EmmiliaF » 21 Lut 2018, 11:40

Jak nie macie czasu na gotowanie, a chcecie trzymać w miarę jakąś zdrową dietę to warto postawić na dietę pudełkową. Ja na szczęście nie mam tego problemu, pracuje jeszcze na pół etatu więc często mogę poszaleć w kuchni i przygotować coś dobrego. Często mój wybór pada na kurczaka w róznych w sumie postaciach. U mnie w domu rożnie jest ze smakami ale kurczaka to na szczęście każdy zje. Najbardziej to lubimy chyba nuggetsy. W sumie wszystkie dania z kurczaka są prostę. Dodaje do każdego jedną przyprawę - złotego kurczaka z Knorra i w sumie to wystarcza żeby wszystkim smakowało
EmmiliaF

Postprzez metko » 27 Lut 2018, 17:10

jak nie masz czasu gotować, to może jakas kanapka z serkiem kremowym od Hochland http://kremowe.hochland.pl/ Nie dość,że smaczna to pożywna i szybko ją zrobimy :)
metko

Postprzez grober » 01 Mar 2018, 22:31

Ja też nie mam czasu gotować i po prostu zamawiam jedzenie do domu
grober

Postprzez Magnavita.pl » 14 Mar 2018, 09:54

Wszystko jest kwestia organizacji czasu, przecież wcale nie trzeba robić wymyślnych dań,a skupić się na tym co jest dla nas dobre i zdrowe, prawda? Większość produktów można bez problemu zamówić w sklepach internetowych, nie trzeba nawet wychodzić z domu.
Magnavita.pl

Postprzez troy » 20 Mar 2018, 20:35

ale jest naprawdę dużo firm na rynku, które zajmują sie dostarczaniem zdrowego jedzenia. Owszem ma to swoją cenę ale ja wolę się wyspać,A gotuję w weekendy , kiedy mogę sobie pozwolić na odbrobinę szaleństwa:)
troy

Postprzez darka2 » 21 Mar 2018, 11:29

Ciezko jest wygodaspodarowac sobie czas na to zeby zrobic sobie taki porzadny posilek. Jednak zazwyczaj przypominam sobie o jedzeniu jak juz jestem glodna i wtedy robie cos na szybko.
darka2

Postprzez renia renata » 22 Mar 2018, 10:42

Faktycznie, w takim przypadku catering będzie doskonałym rozwiązaniem! Gotowe posiłki są bezpiecznie zapakowane i to wygodny sposób na zabranie jedzenia do pracy/szkoły, a nawet w podróż! Nie musisz spędzać długich godzin w kuchni, a wszystko masz dowożone bezpośrednio. Smaczne, zdrowe i o wybranej wartości kalorycznej. Tutaj masz ofertę: https://jakiepudelko.pl/ .
renia renata

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości