Nie mam czasu gotować

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Re: Nie mam czasu gotować

Postprzez Joginka » 05 Sty 2018, 10:39

Nie wyobrażam sobie jeść non stop na mieście, albo zamawiać gotowe dania do domu. Może warto znaleźć kilka przepisów na szybkie dania, w 15-30 minut? Przepisów jest mnóstwo, a zakupy spożywcze można przez internet zrobić.
Joginka

Postprzez migotka89 » 07 Sty 2018, 09:37

Jak nie masz czasu gotować, to najlepszym wyjściem dla ciebie może okazać się catering pudełkowy, przemyśl to. Nie będziesz musiała też myśleć o zakupach spożywczych, ani staniu przy garach, a to ogrom dodatkowego czasu. Ja jestem teraz na takiej diecie z http://warszawskidzien.com i jestem bardzo zadowolona, bo wlaśnie nie muszę gotować i zjadam codziennie pięć zdrowych posiłków.
migotka89

Postprzez silva » 16 Sty 2018, 22:43

Nie masz czasu gotować??? A dieta cud to *** i głód. W takim razie pracuj więcej.
silva

Postprzez grazyna90 » 18 Sty 2018, 09:50

Nic bardziej mylnego, głodówka nie sprzyja odchudzaniu, wprost przeciwnie. Dobra dieta to potrawy zdrowe i regularne posiłki, a to niestety wymaga czasu i pieniędzy wbrew pozorom...
Armani, prestiżowe kolekcje w dobrych cenach
grazyna90

Postprzez maki » 23 Sty 2018, 15:44

Znam ten ból, sama cierpię z tego powodu :( Po prostu nie mam kiedy, zazwyczaj wracam z pracy bardzo późno (tak, że wszystko prócz marketów jest zamknięte) i nic mi się nie chce, poza leżeniem na kanapie i regeneracją po ciężkim dniu. Najczęściej zabieram do pracy jakieś gotowe przekąski, ale staram się, by wybierać w sklepach te najbardziej zdrowe. Na szczęście do mnie do firmy przyjeżdża catering, ale przydałoby się od czasu do czasu móc przynieść coś własnego. Catering pudełkowy wychodzi strasznie drogo, drożej niż samodzielne przygotowywanie obiadów. Głodówka u mnie nie przejdzie, bo po 2 godzinach max. mój brzuch zaczyna wydawać odgłosy zranionego wieloryba (taka przemiana materii), nie przetrwałabym. Zdarza mi się opuszczać posiłki, ale bardzo rzadko.
Awatar użytkownika
maki

Postprzez justa_1985 » 06 Lut 2018, 16:39

Jeśli nie masz czasu na gotowanie warto raz na 3 dni ugotować większy garnek zupy. Jest pożywna i rozgrzewa organizm. W necie znajdziesz pełno przepisów.
https://od-natury.pl/energia-%C5%BCyciowa-3
justa_1985

Postprzez tomcio111 » 07 Lut 2018, 08:27

Długo szukałam firmy, która nie tylko posiada w swojej ofercie catering dietetyczny bo to jeszcze nie wiele znaczy ale przede wszystkim firmy, która te posiłki wykonuje z świeżych składników, pochodzących z ekologicznych źródeł, wybrałam http://bgcatering.pl/ i jestem bardzo zadowolona - polecam
tomcio111

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości