Nawilżenie cery

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Nawilżenie cery

Postprzez Arieenka » 21 Lip 2019, 14:56

Bardzo ważne jest odpowiednie nawilżenie skóry. Trzeba też odpowiednio dobrać kosmetyki do danego rodzaju skóry. Czy słyszałyście o Koreańskim sposobie pielęgnacji twarzy? Ja niedawno się z takim wyrażeniem spotkałam, przeczytałam o tym na blogu https://ksiazkiedukacyjne.pl/sekrety-ur ... koreanski/ Czy używacie Koreańskich kosmetyków, jeżeli tak to czy jesteście zadowolone z efektów?
Awatar użytkownika
Arieenka

Miejscowość: Katowice

Postprzez ewelinka » 24 Lip 2019, 13:30

Cześć, dla mnie nawilżenie jest bardzo ważne, bo mam skórę wrażliwa i atopowa. Prawie wszystkie kosmetyki nawet te do "skóry wrażliwej" wywołują u mnie nieprzyjemne reakcje. Dlatego jak znalazłam kosmetyki firmy atopis, które nie podrażniają mojej cery, już przestałam eksperymentować i trzymam się zaufanej marki, myślę że wszystkie osoby z wymagającą cera tak właśnie powinny postąpić.
ewelinka

Postprzez marta92 » 08 Sie 2019, 16:41

Nawilżanie skóry jest bardzo ważne, warto stosować kosmetyki które zrobią to prawidłowo. Marka HB to kosmetyki z naturalnych składników, dobre opinie słyszałam o kremie witaminowym do ciała. Zawiera on kompleks witamin i stosowany na co dzień sprawia że skóra staje się wyjątkowo gładka. Co ważne nadaje się on nawet do bardzo suchego rodzaju skóry.
marta92

Postprzez Tuca » 12 Sie 2019, 14:31

Na nawilzenie fajny jest naturalny aloes.
Tuca

Miejscowość: Warszawa

Postprzez kratka » 13 Sie 2019, 08:47

Ja bardzo dbam o to aby moja buzia była odpowiednio nawilżona.
Jeżeli szukasz sprawdzonych kosmetyków, które dobrze o nawilżenie zadbają to zerknij sobie tu
https://www.neutrogena.com.pl/bad-piekna/pielegnacja-twarzy/
to świetnej jakości kosmetyki idealnie nadające się do każdej cery więc powinnaś być zadowolona.
kratka

Postprzez patrycjaa_ » 30 Sie 2019, 19:57

Dobrym kremem jest krem Bielendy z sokiem z pomarańczy i wodą cytrusową z serii fresh juice. Wspomniany sok z pomarańczy u mnie fajnie tonizuje skórę przy jednoczesnym jej nawilżeniu. Krem ogólnie nadaje skórzę takiego optycznie odmładzającego blasku, co mnie szczególnie ucieszyło :P
patrycjaa_

Postprzez euforia » 03 Wrz 2019, 11:34

Niedawno kupiłam sobie hydrolat naturalny z róży i powiem wam, ze fajne uczucie jest po niej :)
Awatar użytkownika
euforia

Miejscowość: Białystok

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość