Nasze dzieci, aktywne?

Nasze dzieci, aktywne?

Postprzez tekinka » 09 Cze 2015, 15:54

Co dzieci robią po zajęciach lekcyjnych? Uczęszczają na dodatkowe? Chóry, języki obce, basen? Czy z wami spędzają czas? Chciałam swoje dzieci zapisać żeby były aktywne ale jak pytałam córkę to mówiła, że chce na tańce jakieś. Może coś polecicie?
tekinka

Re: Nasze dzieci, aktywne?

Postprzez rita » 09 Cze 2015, 16:52

Moja córka chodzi na dodatkowe zajęcia gimnastyczne po lekcjach. Bardzo je lubi. Teraz jednak wakacje się zbliżają i będzie dwa miesiące przerwy. Również myślę o tym by ją gdzieś dodatkowo zapisać. A orientowałaś się czy w domu kultury czegoś nie organizują?
Awatar użytkownika
rita

Postprzez tekinka » 09 Cze 2015, 20:23

Widze, że nie tylko ja mam taki problem. To znaczy nie żeby ktoś pomyślał, że nie chce mieć dziecka w domu ale jestem jak najbardziej za tym, żeby miało jakieś formy aktywności nie tylko fizycznej, rozwinie się w ten sposób a nie tylko te komputery.. Nie patrzyłam w domu kultury. Mieszkam w Warszawie a raczej w okolicach, spróbuje się zorientować.
tekinka

Postprzez rita » 11 Cze 2015, 11:42

Poszperałam trochę w sieci i zobacz co znalazłam
http://www.fasolinki.com.pl/

Jest ogłoszony casting do tej grupy , a z tego co czytam to te dzieci nawet z telewizją współpracują. Nawet warto się tam pokręcić, może jakaś kariera dla dziecka się szykuje? :)
Awatar użytkownika
rita

Postprzez Paulinius » 11 Cze 2015, 14:02

Kariera karierą, ważne żeby dziecko zajmowało się tym co uwielbia :) Jeżeli lubi śpiew lub taniec to warto zapisać je do takiej grupy muzycznej. Jestem jak najbardziej za, żeby dziecko rozwijało swoje pasje zamiast siedzieć przed laptopem.
Paulinius

Postprzez zewer » 15 Cze 2015, 10:22

Moja córka po lekcjach w każdy wtorek oraz piątek chodzi do szkoły muzycznej. Fantastycznie gra na skrzypcach. Oczywiście muzyczny talent odziedziczyła po tatusiu :D.
klinika leczenia niepłodności z wyspecjalizowaną kadrą lekarską i embriologiczną
zewer

Postprzez Anitta » 31 Lip 2015, 10:37

Super, jak ma talent to warto go szkolić.
Anitta

Następna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości