Nasze dzieci, aktywne?

Re: Nasze dzieci, aktywne?

Postprzez kiraly » 06 Kwi 2017, 19:11

konieczne jest znalezienie dziecku jakiejś odskoczni i miejsca gdzie pozna przyjacioł i będzie rozwijał zainteresowania. Może to byc taniec, rysunek, śpiew czy inny jezyk. A może jakis klub szachowy, wszytsko do czego poczuje smykałkę;)
kiraly

Postprzez Ivka » 10 Kwi 2017, 10:54

Moja córka zanim poszła do przedszkola wolała bawić się sama, wstydziła się zabaw z rówieśnikami i trzymała się z boku. Kiedy przyszedł czas rekrutacji do przedszkoli obawiałam się, że mała nie poradzi sobie sama, w nowym otoczeniu. Jednak po przeczytaniu tego artykułu http://www.tatento.pl/a/725/rodzice/wyc ... zedszkolna pomyślałam, że będzie to dobre rozwiązanie. Teraz nasze dziecko zmieniło się nie do poznania, uwielbia spędzać czas ze swoimi rówieśnikami, chodzi na dodatkowe zajęcia i czynnie bierze udział w przedstawieniach szkolnych.
Ivka

Postprzez pari » 15 Sie 2017, 10:18

Też uważam, że aktywność to tak naprawdę najlepsze co możemy dziecku dać, bo dzięki temu będą i zdrowe i pełne energii. Dzięki temu my będziemy mieć też trochę więcej wolnego czasu ;)
pari

Postprzez migotka89 » 21 Sie 2017, 12:08

NAsze dzieciaki sa bardzo aktywne :) Na tych wakacjach były an kolonii z biurem Tropem Przygody http://www.tropemprzygody.pl/ i wróciły naprawde zadowolone. Ich czas był wypełniony cały czas jakimiś fajnymi aktywnościami :)
migotka89

Postprzez arlett » 04 Wrz 2017, 05:48

Ja staram sie by moje dzieci były aktywne. Sama dużo biegam i startuje w maratonach. Jakiś czas temu podczas targów sportowych w Gdyni na stoisku Grupy Onico zostały postaione dwie bieżnie.
Za każdy przebiegnięty kilometr 10 zł szło na Fundację Onico. Z bieżni korzystały w dużej mierze dzieci. To świetna inicjatywa i sposób na zachęcenie najmłodszych do sportu.
arlett

Postprzez Verra » 05 Wrz 2017, 12:49

Moja córa uwielbia zajęcia z w-f i chciałaby abym zapisała ją na kurs tańca. Oczywiście nie mam nic przeciwko aktywności fizycznej i zajęciom dodatkowym, jednak powiedziałam, że najważniejsza jest nauka i nie może jej zaniedbać. Zamówiłam dla niej Planer dla ucznia https://familiowo.pl/pl/c/Sklep-Planery-dla-ucznia/22 , aby mogła pilnować ważnych sprawdzianów oraz obowiązków domowych. Dopiero kiedy zobaczę efekty i to, że na prawdę potrafi się zorganizować zapiszę ją na ten wymarzony, kurs tańca.
Verra

Postprzez helen » 28 Wrz 2017, 10:20

Oczywiście. Nie można się tylko ograniczyć do schematu "dom-szkoła", trzeba urozmaicić dziecku życie
helen

PoprzedniaNastępna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości