Najlepsze serie kosmetyków do włosów

Włosy gładkie i lśniące, prostowanie i farbowanie włosów, kosmetyki na zniszczone włosy.

Najlepsze serie kosmetyków do włosów

Postprzez migotka » 08 Maj 2016, 14:31

Macie takie ulubione które z waszymi włosami działają cuda? mnie bardzo odpowiadały jeden szampon i odżywka do włosów kręconych, niestety wycofali :/ teraz lubię np. sekrety prowansji z Garniera, a Wy? jakie kosmetyki do włosów są waszymi ulubionymi?
migotka

Re: Najlepsze serie kosmetyków do włosów

Postprzez sybilka34 » 11 Maj 2016, 22:35

z Garniera http://www.garnier.pl/wlosy seria do włosów farbowanych jest bardzo bardzo fajna, od kiedy jej używam farbuję się o około miesiąc później, więc dla mnie bardzo na plus. I włosy są miłe, delikatne, zero zniszczeń mimo farbowania.
sybilka34

Postprzez Apluszka » 20 Maj 2016, 11:57

U mnie jest to Vichy. Domyślałam się, że pewnie są inne dobre marki, ale jakiś czas temu spróbowałam tej, spodobała mi się i przy niej zostałam. Mogę od razu polecić ciekawostkę o regenerowaniu włosów po lecie http://www.slubglamour.pl/artykul/105/s ... sc-i-blask Niebawem będzie lato i nasze włosy, niestety, będą narażone na wysuszanie.
Apluszka

Postprzez promykslonca » 28 Maj 2016, 21:10

A ja pewnie zadziwie pozostalych uzytkownikow forum, ale moja ulubiona seria produktow do wlosow to produkty z serii hair pharmy ;) producent trychologii z masą preparatow, ktore sa skuteczne i dobrze dzialają na moje wlosy i skorę glowy ;)
promykslonca

Postprzez ola022 » 30 Cze 2016, 17:01

Zwykle używam szamponów z Johna Friedy, raz w tygodniu dla nawilżenia skóry głowy myję włosy szamponem z Emolium, możecie o nim poczytać na emolium.pl - mogę wam go śmiało polecić, bo świetnie się spisuje.
Co do odżywek to niestety nadal szukam odpowiedniej dla mojego rodzaju włosów. Niestety zakupiłam dosyć drogą u fryzjera i robi mi istne siano z włosów. :|
ola022

Postprzez Tysia » 01 Lip 2016, 11:51

Też miewam spore problemy z doborem odpowiednich szamponów i kosmetyków dla moich włosów, ze względu na to, że są nieco specyficzne. :x
Awatar użytkownika
Tysia

Miejscowość: Gdynia

Postprzez bellinka » 19 Lip 2016, 15:16

Ja myślę, że warto zainwestować w dobrej jakości, markowe kosmetyki do włosów np. https://www.shopla.pl/pl/sklep/kategoria/loreal-expert-aminexil-advanced,180,580,1.html Z całą pewnością Twoje włosy docenią taką zmianę :D
bellinka

Następna

Wróć do Pielęgnacja włosów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość