Mój ślub

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Mój ślub

Postprzez sylwia » 22 Kwi 2013, 10:21

Witam za niedługo wychodzę za mąż, powoli wszystko się załatwia, sala weselna, suknia, zaproszenia itd.
I fotograf, mam tutaj dylemat bo mąż chce mieć film z wesela a mi wystarczą na pamiątkę fotografie ze ślubu coś w stylu reportażu ślubnego.
Jak przekonać męża że jednak fotografie są lepszą pamiątką od filmu?
Ostatnio edytowany przez sylwia, 29 Gru 2014, 22:56, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
sylwia

Miejscowość: Łódź

Re: Mój ślub

Postprzez Soso » 17 Wrz 2014, 10:09

mój ślub był dla mnie idealny, a teraz też mam zagwostkę, bo musze córce zrobić przyjęcie urodzinowe, nie wiecie może gdzie mogę zrobić super przyjęcie urodzinowe dla dziecka warszawa? byłabym wdzięczna za jakieś pomysły
Soso

Postprzez Wecik » 23 Wrz 2014, 09:06

a ja się boję składać przysięgę, bo troszkę seplenię kiedy się stresuję, znajoma mówi żebym zapisała się na seplenienie trening wymowy. Co o tym myślicie?
Wecik

Postprzez jusiaa » 09 Gru 2014, 13:22

Mój największy problem to wybór sukni ślubnej. Chyba najbardziej podobają mi się te koronkowe z salonu mnbridal.com.pl/suknie-slubne, ale jakoś nie mogę się zdecydować:(
jusiaa

Postprzez malgolilka » 22 Gru 2014, 12:57

Znajomi, kiedy dwa lata temu brali ślub, też mieli podobny dylemat. Ostatecznie zdecydowali się na fotografa, który zrobił im sesję ślubną i relację ze ślubu i wesela :) Nie zapłacili specjalnie dużo, jednak ich zdjęcia pozostawiają wiele do życzenia (przynajmniej dla mnie). Mają sesję w tym klimacie:

Image

;)
malgolilka

Postprzez neonka » 09 Sty 2015, 12:00

Do mnie ta sesja nie przemawia wcale. No ale każdy lubi co innego. Ja się przed ślubem okropnie stresowałam. A kiedy miałam wyjść z auta przed urzędem to myślałam że umrę...
Strony internetowe Best Net Solution powinny być wiarygodne dla naszego potencjalnego klienta. Z tego też względu tak mile widziane są różnego rodzaju referencje i rekomendacje. Zawsze działa to na naszą korzyść gdyż uwiarygadnia nas.
neonka

Postprzez patrycjagliwa » 13 Lut 2015, 14:49

A ja się nie stresowałam :) przeżyłam w życiu bardziej stresujące rzeczy - pierwszy występ w teatrze itp :)
patrycjagliwa

Następna

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości