Mój jadłospis

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Mój jadłospis

Postprzez dietka » 03 Paź 2011, 13:05

Witam
Mam 30 lat i od kilku lat staram się pozbyć nadwagi. Próbowałam wielu diet, ale niestety żadna nie przyniosła oczekiwanych efektów Chciałabym wybrać się do dietetyka, ale zwyczajnie nie stać mnie na niego. Potrzebuję indywidualnego jadłospisu. Może ktoś zna jakąś ciekawą stronkę, która mogłaby mi zaoferować takie menu?
dietka

Re: Mój jadłospis

Postprzez Monika » 04 Paź 2011, 09:55

Może jakaś dobra lektura na temat diety?
Na allegro jest sporo pozycji na ten temat.

może coś takiego: http://www.dietaoptymalna.com/spis_tresci_dieta_optymalna.php
Ja sama staram się o ile to możliwe stosować dietę śródziemnomorską, już tu nie chodzi o otyłość tylko o sposób bycia, zdrowie.

Sporo materiału jest także na Youtube
Ze stu słów czasem trudno ubrać jedną, mądrą myśl...
biznes: forum - polski-biznes.com
Awatar użytkownika
Monika

Miejscowość: Piastów

Postprzez dietka » 05 Paź 2011, 12:44

Dziękuję za ciekawe wskazówki:) Chodzi mi jednak o namiar na stronę, która oferuje ułożenie indywidualnego jadłospisu. Chciałabym co tydzień otrzymywać nowe menu, które urozmaici moją codzienną dietę i pozwoli mi zrzucić parę kilogramów.
dietka

Postprzez mario » 06 Paź 2011, 08:25

Ciężko z tym będzie, raczej z takim serwisem się nie spotkałem, ale to może być niezły pomysł na aplikacje bo czegoś takiego nie ma. Ciężko ułożyć jadłospis bez kontaktu wzrokowego i wywiadu z zainteresowanym - tak mi się wydaje bo to jest indywidualna kwestia.
Awatar użytkownika
mario

Postprzez dietka » 06 Paź 2011, 11:43

To fakt znaleźć taką stronkę graniczy z cudem, ale....chyba coś mam. Na mydiet pl oferują jadłospis opracowany na podstawie wieku, wzrostu, wagi, itp. użytkownika.Trzeba za niego zapłacić od 5 PLN wzwyż, w zależności chyba od tego czy chcesz otrzymywać menu co tydzień, czy co miesiąc. Nie wiem, czy zaryzykować i kupić taki jadłospis? A może ktoś miał już okazję go wypróbować?Będę wdzięczna za opnie;)
dietka

Postprzez mario » 06 Paź 2011, 15:35

Jest faktycznie, nieźle wygląda strona, dobra grafika - http://www.mydiet.pl/ . Firma z Wilna ;) . Sądząc po wskaźniku: AlexaRank nie mają zbyt dużego ruchu na stronie i ciężko będzie znaleźć osobę która stosowała dietę z ich strony.
Awatar użytkownika
mario

Postprzez dietka » 07 Paź 2011, 12:31

Pewnie dopiero wchodzą na rynek polski. Ciężko będzie im się przedrzeć się przez ogrom polskich portali :roll: Z drugiej strony myślę sobie, że taki jadłospis z Wilna może być interesujący. Chyba się skuszę i być może będę pierwszą osobą, która dokona u nich zakupu ;)
dietka

Następna

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości