Mój jadłospis

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Re: Mój jadłospis

Postprzez śmieszkaa » 18 Mar 2018, 13:45

mój jadłospis przeszedł prawdziwą rewolucję. Praktrycznie po każdym posiłku miałam silny ból brzucha, a później męczyłam się w łazience próbując się załatwić. Całe szczęście to wszystko jest już za mną. Teraz same zdrowe posiłki, które uzupełniam dietetycznym środkiem spożywczym - Intestą. W końcu mogę odczuwać prawdziwą przyjemność ze spożywania pokarmów
śmieszkaa

Postprzez troy » 20 Mar 2018, 20:33

myślę, że warto spróbować. Ale grunt to po prostu jeść zgodnie z sumieniem własnym:) w moim jadłospisie nie brakuje miejsca na domowe warzywne pasztety, świeże soki i koktajle a także ryby i owoce morza
troy

Postprzez quu » 19 Kwi 2018, 11:23

Wiele osób zapomina o regularnym piciu wody, a to jest klucz do zdrowia. Przy każdej diecie.
quu

Postprzez gizelka321 » 25 Kwi 2018, 12:19

Czasami wystarczy zmiana pewnych nawyków żywieniowych. Jestem tego najlepszym przykładem. Zawsze uważałam, że nie odżywiam się najgorzej, ale dopiero po wprowadzeniu kilku zasad, okazało się, że mój organizm zaczął inaczej funkcjonować, dzięki czemu zrzuciłam kilka kilo. Po pierwsze - dużo zielonych i strączkowych warzyw, po drugie eliminacja cukru i niezdrowych tłuszczy, po trzecie duuużo wody oraz mniejsze a częstsze porcje. I wystarczyło :)
gizelka321

Postprzez Maja12 » 26 Kwi 2018, 15:44

Od jakiegoś czasu myślałam nad zrobieniem menu, który ułatwi mi nie tylko planowanie zakupów, ale wyręczy mnie z codziennego zastanawiania się nad tym co zrobić na obiad. Ustalacie sobie jadłospis na tydzień czy dłużej ? Ja właśnie ustalam posiłki i napoje i nie wiem w sumie co nada się do obiadu poza kompotami, może soki naturalne ? Polecano mi Sady Wincenta > https://www.sadywincenta.pl/ ze względu na to, że jest naturalnie tłoczony i nie zawiera konserwantów. Myślę, że to dobry pomysł, a wy co pijacie ?
Maja12

Postprzez SteffAnja » 30 Kwi 2018, 13:53

Mój z kolei jest bardzo bogaty. Jestem na diecie, więc muszę sobie jakoś urozmaicać przynajmniej przyprawami moje dietetyczne dania ;D Generalnie to bardzo lubie potrawy na ostro, podobno też są one dobre na trawienie :D Papryka z Hiszpanii i Chili z Indii od Knorra u mnie dlatego bardzo często są w ruchu. Dodaje je do praktycznie każdego mięsa i nie tylko w sumie :)
SteffAnja

Poprzednia

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości