Miejsca w Polsce które warto dowiedzić

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Miejsca w Polsce które warto dowiedzić

Postprzez sylwia » 27 Sie 2011, 19:28

Miejsca, miasta, pomniki przyrody, itd. co warto w Polsce zobaczyć, jakie miasta w naszym kraju mają coś d zaoferowania(zabytki, kultura, rozrywka).
Awatar użytkownika
sylwia

Miejscowość: Łódź

Re: Miejsca w Polsce które warto dowiedzić

Postprzez karina » 09 Paź 2011, 16:26

Mi w Polsce najbardziej podobają się góry i miejscowości tam położone.
Bardzo chętnie odwiedzam Wisłę zimą, wczesną jesienią Zakopane, lubię także Szczyrk zimą.
Smakuje mi tam jedzenie, odpowiada klimat czuje się tam wspaniale.

A co do miast Polskich to nie mamy naszej Barcelony a ni Rzymu, nawet Nowego Jorku. Warszawa tonie w bałaganie, komunikacja miejska to jakiś koszmar, Kraków jest zdecydowanie przereklamowany, miasto wysokich cen w Pubach.
Łódź jest ciekawym miastem.
tysiąc przeszkód, dla mnie to za mało
praktyczne porady - nowybiznes.com.pl
Awatar użytkownika
karina

Miejscowość: Warszawa

Postprzez PatiNova » 20 Cze 2013, 12:56

Z miast to najbardziej lubię Kraków i Poznań. Gdańsk też jest bardzo charakterystyczny. :) Ale też nie znam wszystkich rejonów Polski, więc jeszcze nie mam swojego TOP3 polskich miast. :D
„Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich”. Andrzej Sapkowski
Awatar użytkownika
PatiNova

Postprzez etna » 10 Wrz 2013, 14:54

Jakoś mam sentyment do Trójmiasta, a szczególnie do Gdańska.
etna

Postprzez adik356 » 21 Maj 2015, 17:29

Myślę, że warto odświeżyć temat, tym bardziej że zbliża się weekend czerwcowy. Jestem zafascynowana historia Żydów i ich losami, głównie w czasie wojny. Głośno bywało na te tematy ostatnio. Wpadki wynikały z niewiedzy, tak myślę. Może to okazja do zobaczenia kilku miejsc związanych z ta historią? Jeśli ktoś nie był w Oświęcimiu, to polecam. Nie da się o tym, co tam się słyszy i widzi zapomnieć. Na http://www.sztetl.org.pl/pl/article/oswiecim/13,miejsca-martyrologii/26406,niemiecki-nazistowski-oboz-zaglady-auschwitz-ii-birkenau/ można zapoznać się z informacjami, które pozwalą zrozumieć to, co tam na nas, ludzi XXI wieku czeka.
adik356

Postprzez Anitta » 30 Maj 2015, 13:52

Łeba , pięknie tam.
Anitta

Postprzez alinkaa » 28 Gru 2015, 01:59

Ja moze nie powiem o zabytkach a o miejscu. A Twoim miejscu pojechalabym na mazury. To bardzo piekne miejsce o ktorym niektorzy zapominaja. Jest tam taki niesamowity spokoj. Cos takiego ze czlowiek zapomina o wszystkich problemach i moze przezywac wewnetrzna zadume. Totalny relaks. Zdecydowanie polecam, nawet na weekendowy wypad.
alinkaa

Następna

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości