Miejsca w Polsce które warto dowiedzić

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Re: Miejsca w Polsce które warto dowiedzić

Postprzez Monika9595 » 09 Sty 2016, 12:04

Zdecydowanie polecam wschodnią Polskę, która tak często jest niedoceniana przez wszystkie ranking. Od Lublina po Suwałki jest wiele wspaniałych miejsc do odwiedzenia. Dodatkowym atutem są ceny, które są bardzo atrakcyjne. Różnice względem zachodniej części Polski są momentami ogromne. ;-)
Monika9595

Postprzez terenia29 » 18 Sty 2016, 08:30

Moim zdaniem obowiązkowo trzeba odwiedzić kraków. Zobacz może jaką mają tu bazę noclegową...
terenia29

Postprzez renatka766 » 18 Lut 2016, 09:25

Zależy jaki region preferujesz :) Ja uwielbiam Nasze Polskie piękne góry :) Zakopane i okolice :) Ahhh, te klimaty :)
renatka766

Postprzez wiola438 » 23 Mar 2016, 14:12

Faktycznie góry są piękne i Polska ma się czym pochwalić. Jeśli wybieracie się do Zakopanego to tutaj http://www.smrekowapolana.pl/ można poszukać noclegu. Samo Zakopane bardzo fajne jest i zawsze coś się dzieje. A Tatry są zachwycające w tej okolicy.
wiola438

Postprzez katherine87 » 04 Lis 2016, 14:33

Myślę, że warto odwiedzić szczególnie Beskid Żywiecki - piękne miejsce na rodzinne wypady w góry. Zimą też pełno tam miejsc dla początkujących narciarzy i bardziej zaawansowanych (Szczyrk, okolice Zwardonia).
katherine87

Postprzez arlett » 06 Mar 2017, 21:34

Moim zdaniem warto odwiedzić termy w białce tatrzańskiej. Byłam raz i jest tam naprawdę świetnie ;)
My chyba w tym roku ponownie się tam wybierzemy cała rodzina. Ja ogólnie uwielbiam góry i szczerze mówiąc tylko tam bym jeździła.Trzeba jednak przyznać, że w Polsce mamy sporo pięknych miejsc godnych zobaczenia.
arlett

Postprzez ilhiaana » 16 Mar 2017, 13:50

Z pewnością taką miejscowością jest Zakopane. Z racji tego, że moja córka nigdy nie była jeszcze w Zakopanem to chcę ją wysłać na obóz https://www.atas.pl/pl/obozy-krajowe Zakopanego nie trzeba reklamować, każdy znajdzie tam dla siebie moc atrakcji. Stolica polskich Tatr zaprasza zarówno na górskie wędrówki, jak i na kąpiele w ciepłych źródłach, niedawno otwarte kąpielisko "Szymoszkowa" oraz Aquapark zapewniają moc wrażeń. Nad bezpieczeństwem czuwać będą wykwalifikowani instruktorzy, a wszystkie zajęcia odbywać się będą na specjalnie przygotowanym i zabezpieczonym terenie.
ilhiaana

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości