Medycyna estetyczna zabiegi

Re: Medycyna estetyczna zabiegi

Postprzez lusia » 11 Sie 2018, 07:51

Moim zdaniem takie zabiegi to bardzo dobre rozwiązanie ale muszą być wykonywane przez dobrych profesjonalistów. Dlatego odsyłam Cię do krakowskiej kliniki Dr Wójcik Aesthetic: http://drwojcik.pl. Koniecznie zapoznaj się bliżej z ich ofertą. Medycyna estetyczna to tylko jedna z kilku dziedzin, którymi oni się zajmują.
lusia

Postprzez mlodamama21x » 10 Wrz 2018, 06:46

Jeżeli chodzi o medycynę estetyczną to polecam Luxmed w Lublinie. Chodzę tam na zabiegi z endermologia jestem zadowolona z efektów.
mlodamama21x

Postprzez mia2015 » 12 Wrz 2018, 09:45

Coraz więcej ciekawych zabiegów dla nas kobiet jest dostępnych i ceny nie są takie straszne jak kilka lat temu. Osobiście zastnawiam się teraz nad wampirzym liftingiem, tutaj http://wampirzy-lifting.com.pl/ do poczytania o tym co to takiego. Skoro jest możliwość poprawienia wyglądu to warto z niej skorzystać.
mia2015

Postprzez ilhiaana » 20 Wrz 2018, 10:09

Jeżeli chodzi o operację medycyny estetycznej, to sama nie jestem zwolenniczką tego typu zabiegów upiększających, aczkolwiek to wszystko zależy od tego, czego dany zabieg ma dotyczyć. W przypadku wykonywania zabiegów upieprzających podyktowanych problemami zdrowotnymi, a nie panującą modą, to jak najbardziej powinno się z nich korzystać. Nie bardzo rozumiem kobiet, które są ładne, a mimo to postanawiają poprawić swój wygląd. W wielu przypadkach przynosi to niestety odwrotny skutek. Niespełna miesiąc temu sama miałam okazję skorzystać z zabiegu upiększającego, korzystając z gabinetu - http://satin.pl/zabiegi-podologiczne/usuwanie-kurzajek-brodawek/. W przeszłości zbyt często malowałam paznokcie, robiłam hybrydy itp. To wszystko spowodowało, że paznokcie na stopach stały się słabe, cienkie i łamliwe. Dodatkowo niestety na moich stopach pojawiły się brodawki wirusowe, co było dla mnie bardzo wstydliwe i kłopotliwe zwłaszcza w okresie letnim w trakcie plażowania. Stosowałam sporo różnego rodzaju środków wzmacniających, ale żaden z nich nie pomógł mi na tyle, bym była w pełni zadowolona z efektu. Dzięki wizycie w profesjonalnym gabinecie podologicznym bardzo szybko zdiagnozowano przyczynę moich dolegliwości oraz podjęto skuteczne leczenie.
ilhiaana

Postprzez Devil93 » 25 Wrz 2018, 09:25

Ja jestem zainteresowana wolumetrią, jeśli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej. Po odchudzaniu zostało mi kilka nieciekawych fałdek skóry i myślę, że tym zabiegiem mogłabym je podciągnąć odpowiednio. Słyszałam, że w Łodzi, w Novoderm są specjaliści w tej dziedzinie, którzy mają wieloletnie doświadczenie, ale także dyplomy lekarskie. Chyba się zapiszę.
Devil93

Postprzez dana78 » 25 Wrz 2018, 10:47

Medycyna estetyczna idzie do przodu coraz bardziej. Warto czasem coś na poprawę wyglądu zrobić coś dla Siebie. Ja ostatnio fajne oferty widziałam na; http://felknerestetyczna.pl/medycyna-estetyczna/ . Zabiegów od groma, każda z nas coś znajdzie dla Siebie w dobrej cenie.
dana78

Postprzez kalinowska » 30 Wrz 2018, 18:17

Tez uwazam, ze skoro jest opcja pozycia sie kompleksow to nalezy sie decydowac :) Sama wykonywalam korekte nosa, w sumie nie tylko ze wzgledu wygladu, ale rowniez trudnosci z oddychaniem :) Zabieg przeprowadzila pani doktor Zukowska w Lodzi - niesamowita specjalistka w tej dziedzinie :) Juz w trakcie konsultacji bylam pania doktor zachwycona, a po zabiegu moge smialo powiedziec ze kocham ta kobiete :)
kalinowska

PoprzedniaNastępna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość