Medycyna estetyczna zabiegi

Re: Medycyna estetyczna zabiegi

Postprzez galaretka » 03 Paź 2018, 20:18

Pewnie, ze jak mozna o siebie zadbac to warto to zrobic. Zwlaszcza, ze to takze taki czas dla samej siebie :) Ja np uwielbiam ten czas jak wybieram sie do mojego Instytutu Kosmetyki i Medycyny Estetycznej w Katowicach. Staram sie, by zabiegi wykonywac regularnie i systematycznie, bo wtedy daja naprawde swietne efekty, a dodatkowo czas spedzony w instytucie zawsze jest bardzo sympatyczny :)
galaretka

Postprzez Alesso » 08 Paź 2018, 09:36

Ja robiłam sobie ostatnio zabieg z wykorzystaniem rozpuszczalnych nici liftingujących, na początku trochę się bałam, ale okazało się, że nie ma czego :) Trafiłam do świetnego gabinetu medycyny estetycznej w Łodzi https://cashmire.pl/oferta/medycyna-estetyczna/nici-liftingujace-pdo/, panie szczegółowo mi wytłumaczyły na czym będzie polegał zabieg, który ostatecznie okazał się zupełnie bezbolesny. Jestem bardzo zadowolona.
Alesso

Postprzez MiniMini » 08 Paź 2018, 14:06

Warto odwiedzić ten gabinet http://karolinakusnierz.pl/
Mają fajne zabiegi i spore doświadczenie
Będziecie zadowoleni
MiniMini

Postprzez Finezjaq323 » 28 Paź 2018, 22:51

A o wypełniaczach marki Restylane słyszeliście? Któraś z Pań miała zabieg z ich użyciem? Od mojego lekarze medycyny estetycznej i na blogach o tej tematyce slyszalam duzo pozytywow ale jestem ciekawa waszego zdania. Jak dlugo utrzymuje sie efekt po jego wstrzyknieciu i czy wyglada tak naturalnie jak wszedzie pisza?
Finezjaq323

Postprzez dianaherrera » 02 Lis 2018, 11:00

Ja mialam okazje w klinice Bienkowscy Clinic korzystac z zabiegu Scizer - i teraz wszedzie go zachwalam. Naprawde nie wiem, dlaczego tyle czasu i pieniedzy marnowalam na kosmetyki, ktore do tej pory w ogole nie dawaly efektow przy moim cellulicie skoro wystarczyl jeden zabieg zeby sie go pozbyc :)
dianaherrera

Postprzez molly » 09 Lis 2018, 10:26

To samo miałam z tym że poszłam do kliniki https://artederm.pl/ bo mam najbliżej no i koleżanki polecały dr Ciemerych bardzo. W tej klinice masz masę zabiegów na cellulit i to specjalista dobiera je indywidualnie do potrzeb i problemu pacjenta, ja akurat korzystałam z icoon laser, faktycznie pierwsze efekty widać tuż po zabiegu
molly

Postprzez Joanna1 » 11 Lis 2018, 17:57

Wyjątkowo korzystną ofertę na ten zabieg ma obecnie klinika Novoderm. 49 zł zamiast 650 zł. Sama chcę się do nich zgłosić na mezoterapię, ale mam małe obawy czy będzie tak skuteczna, jak o niej mówią. Wprawdzie znajoma jest zachwycona po wizycie u dr Krzysztofa Teyslera, który prowadzi tą placówkę medyczną i widać wspaniałe efekty na jej ciele, ale chciałabym jeszcze poznać Wasze opinie na temat tego zabiegu.
Joanna1

PoprzedniaNastępna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Alina34 oraz 0 gości