Medycyna estetyczna Wrocław

Tutaj możesz polecić /zareklamować ofertę gabinetu urody, studia odnowy, salonu fryzjerskiego itp.
!!! Tylko oferta powiązana z tematycznie z forum !!!

Medycyna estetyczna Wrocław

Postprzez rihanna » 07 Lip 2016, 12:35

Jaki gabinet medycyny estetycznej we Wroclawiu polecacie? Byloby super jakbyscie napisaly tez na jakie zabiegi sie zdecydowalyscie :) moze mnie natchniecie :D chcialabym jakos odmlodzic skore, ujedrnic :D
rihanna

Re: Medycyna estetyczna Wrocław

Postprzez promykslonca » 10 Lip 2016, 21:32

A ile masz lat? W jakim stanie jest twoja skora? Od tego wiele zalezy. Nie ma co od razu rzucac sie na jakies zaawansowane zabiegi :P jesli skora jeszcze tego nie potrzebuje. Moze mezoterapia albo karboksyterapia?
promykslonca

Postprzez rihanna » 12 Lip 2016, 08:08

Mam 31 lat. O karboksyterapii myslalam, ale bardziej pod katem ciala, nie twarzy. A jak dokladnie wyglada mezoterapia? Czytalam sporo artykulow na temat medycyny etetycznej i czesto przewijaly sie takie zabiegi jak wampirzy lifting, botoks, laser i wspomniana przez ciebie mezoterapia. Skad mam wiedziec co mam wybrac??
rihanna

Postprzez promykslonca » 16 Lip 2016, 21:18

rihanna napisał:Mam 31 lat. O karboksyterapii myslalam, ale bardziej pod katem ciala, nie twarzy. A jak dokladnie wyglada mezoterapia? Czytalam sporo artykulow na temat medycyny etetycznej i czesto przewijaly sie takie zabiegi jak wampirzy lifting, botoks, laser i wspomniana przez ciebie mezoterapia. Skad mam wiedziec co mam wybrac??

po prostu idz do gabinetu kosmetycznego i tam cos ci poradzą. od siebie na pewno moge zarekomendowac Coco-time, bo kosmetolog idealnie dobrala zabieg do mojej skory :D i z efektow jestem zadowolona. zwlaszcza ze ceny sa mega niskie, a czasem sa promocje- warto sledzic ich fanpage na fejsie ;)
promykslonca

Postprzez rihanna » 17 Lip 2016, 09:09

okej, dzieki za pomoc ;) wygoglowalam Coco-time, wow, ceny bardzo przyziemne :D
rihanna

Postprzez Jurven » 30 Wrz 2016, 16:05

Ja mogę polecić Klinikę Medycyny Estetycznej we Wrocławiu, w której usuwałam sobie blizny. Takie usuwanie blizn Wrocław wykonane zostało przy użyciu specjalnego lasera frakcyjnego. Dzięki temu nie wstydzę się wychodzić na dwór, a efekty są naprawdę świetne.
Jurven

Postprzez luca185 » 07 Paź 2016, 18:40

Ja w Coco-time wykonywałam usuwanie trwałe owłosienia metodą laserową i jestem zadowolona. Wszystko dokładnie Pani wyjaśniła przed zabiegiem i wykonała na wysokim poziomie. Terminy czasem mają długie, ale jak takie dobre studio kosmetyczne to się nie dziwię. Wiele osób im zaufało.
luca185

Następna

Wróć do Gabinety urody, studia urody, salony fryzjerskie, itp.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości