Medycyna estetyczna Wrocław

Tutaj możesz polecić /zareklamować ofertę gabinetu urody, studia odnowy, salonu fryzjerskiego itp.
!!! Tylko oferta powiązana z tematycznie z forum !!!

Re: Medycyna estetyczna Wrocław

Postprzez renatkaaa » 20 Lis 2016, 22:35

wszystko zależy od tego czego tak naprawdę potrzebujesz, ale z własnego doświadczenia też polecam coco time. Poczytaj sobie o nich opinie najlepiej, sprawdz oferte i zobacz czy to jest to czego oczekujesz
renatkaaa

Postprzez modna_ewelcia » 21 Lis 2016, 10:39

We Wrocławiu mogę polecić gabinet medycyny estetycznej welldrem. Oferują różnorodne zabiegi, a wszystko robione jest z pełnym profesjonalizmem. Ja na razie tam robiłam tylko depilację laserową, jednak jeżeli będę potrzebowała coś więcej to na pewno tam wrócę. Wrzucam link http://www.favore.pl/456832_wellderm-wroclaw-dolnoslaskie.html
modna_ewelcia

Postprzez americana » 16 Gru 2016, 21:30

renatkaaa napisał:wszystko zależy od tego czego tak naprawdę potrzebujesz, ale z własnego doświadczenia też polecam coco time. Poczytaj sobie o nich opinie najlepiej, sprawdz oferte i zobacz czy to jest to czego oczekujesz

na jakie zabiegi do nich chodzisz?
americana

Postprzez renatkaaa » 22 Sty 2017, 18:41

wiesz co na różne zabiegi :) nie sugeruj się innymi tylko idź do nich, niech przeprowadzają fachową konsultację i sami ci dobiorą odpowiednie zabiegi :)
renatkaaa

Postprzez szyszka456 » 24 Sty 2017, 11:28

Ja jeszcze fajne oferty ostatnio widziałam na: http://www.centrummedycynyiestetyki.pl/ ... nie-blizn/ . Gdzie w Kielcach usuwają blizny, wykonują wiele zabiegów na piękny wygląd. Ja mam bliznę po porodzie i zastanawiam się nad jej usunięciem. Jak myślicie takie zabiegi bolą czy raczej nie?
szyszka456

Postprzez martyna09 » 23 Lut 2017, 00:12

renatkaaa napisał:wiesz co na różne zabiegi :) nie sugeruj się innymi tylko idź do nich, niech przeprowadzają fachową konsultację i sami ci dobiorą odpowiednie zabiegi :)

i takie podejście lubie :) najlepiej iść samemu i się przekonać. Tym bardziej że właśnie w coco time są bezpłatne konsultacje :)
martyna09

Postprzez fiona45 » 07 Mar 2017, 17:03

Ja jak poszłam do salonu Coco-time we Wrocławiu to pierwsze powiedzieli mi, ze to co wybrałam za zabieg to nie jest korzystny dla cery, wybrali mi inny nawet tańszy trochę i jestem z niego zadowolona. Więc najlepiej poradzić się, pokazać swoje ciało, twarz , powiedzieć co nam nie pasuj i spróbować to zmienić pod okiem specjalistów.
fiona45

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gabinety urody, studia urody, salony fryzjerskie, itp.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości