Medycyna Estetyczna Warszawa

Tutaj możesz polecić /zareklamować ofertę gabinetu urody, studia odnowy, salonu fryzjerskiego itp.
!!! Tylko oferta powiązana z tematycznie z forum !!!

Re: Medycyna Estetyczna Warszawa

Postprzez anksa » 05 Sie 2018, 22:17

Jakość w przypadku operacji plastycznych powinna być zawsze na pierwszym miejscu, więc wybór chirurga nie może być obojętny. Konieczne jest wybranie kogoś odpowiedzialnego, kto ma za sobą wiele lat doświadczenia, taki właśnie jest Tomasz Dębski z Warszawy drdebski.pl
anksa

Postprzez Karolinawielka » 25 Sie 2018, 18:33

Czesc interesuje mnie zabieg liftingu twarzy i może powiększenia ust. Chciałabym sie dowiedzieć czy juz Ktos robił podobny zabieg. Czy możecie polecić jakiegoś dobrego lekarza ? A może korzystał ktoś za Was z Magicznej Kliniki w Warszawie?
Karolinawielka

Postprzez molly » 23 Paź 2018, 10:21

ja robiłam podobny zabieg w klinice https://artederm.pl/ i jestem bardo zadowolona z efektów i również z tego że taki zabieg nic nie boli i nie powoduje obrzęków ani innych takich niepożądanych działań
molly

Postprzez ja88 » 25 Paź 2018, 17:19

Ja od wielu lat pracuje jako kosmetolog, ale mimo wielu lat doświadczenia chce wziąć udział w szkoleniu dla kosmetologów w miejscu które znalazłam na IG. Na insta ich nazwa to anti.age.academy W tej Academy przeprowadzane są profesjonalne szkolenia z zakresu kosmetologii które na pewno przydałyby mi się w mojej dotychczasowej pracy.
ja88

Postprzez ana8 » 30 Paź 2018, 01:15

Jak szukacie dobrej kliniki medycyny estetycznej, warto sobie sprawdzić ofertę http://lespa.pl/galeria/ mają naprawdę szeroki zakres usług, miły personel i dobrych specjalistów, którzy potrafią doradzić w kwestii doboru zabiegów. Moim zdaniem warto jak najbardziej korzystać z medycyny estetycznej, jeśli dzięki temu mamy poczuć się lepiej, pewnej siebie.
ana8

Poprzednia

Wróć do Gabinety urody, studia urody, salony fryzjerskie, itp.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości