Meble przez internet

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Meble przez internet

Postprzez nanox » 14 Wrz 2017, 10:41

Meble dobrze jest zobaczyć przed kupnem na żywo, "dotknąć", ale przyznaję że zdarzało mi się kupować i bez tego ;)
nanox

Postprzez andziamachajda » 17 Wrz 2017, 11:27

Ja nie lubię zamawiać mebli online, zawsze boję się, że przyjdzie coś całkiem innego niż na zdjęciu. Owszem przed zakupem dużo przeglądałam w internecie, ale końcowo jechałam do salonu Agata obejrzeć na żywo meble, które mi się spodobały :) Dla mnie top1 jeśli chodzi o salony meblowe :)
andziamachajda

Postprzez Samara » 26 Wrz 2017, 13:39

Nie widze nic dziwnego w kupowaniu mebli przez internet. Zresztą to same plusy - można na spokojnie w domu przejrzeć oferty, porównać ceny i wybrać najkorzystniejszą opcję. Ja własnie szukam jakiś mebli do salonu. Podobają mi sie stylowe meble, takie jak w sklepie Art Style Meble https://artstylmeble.pl/pol_m_Meble-Sty ... e-221.html . Nie wiem tylko czy cały taki zestaw zmieści się u mnie w salonie :) Ładne są te meble, prawda?
Samara

Postprzez wokip » 26 Wrz 2017, 17:36

Myślę, że zakup mebli przez internet jest dość praktycznym wyjściem. Warto zamawiać w tym https://www.furnival.pl/sklep,1,kategoria sklepie bo mają meble od ręki i nie trzeba na nie czekać. Z tym kodem ee8595a dostaniesz zniżkę na zakupy :)
wokip

Postprzez moore23 » 27 Wrz 2017, 12:04

Ja początkowo również byłam negatywnie nastawiona do zakupów mebli przez Internet, ale wszystko zmieniło się odkąd zakupiłam meble do salonu w sklepie https://www.resmar.pl/. Zamówienie dotarło do mnie bardzo szybko oraz byłam zaskoczona jakością wykonania. Teraz w moim mieszkaniu większość mebli zostały zakupionych online :) Widzę, że inni użytkownicy mają podobne zdanie do mnie.
moore23

Postprzez edytaa89 » 05 Paź 2017, 13:15

Kupowanie mebli przez internet to spora oszczędność czasu i pieniędzy, poza tym wybór mebli w sieci jest znacznie większy, łatwiej więc znaleźć odpowiednie meble. Na edinos.pl można trafić świetne meble, warto zajrzeć, zerknijcie choćby na te kwadratowe stoliki kawowe - do salonu będą idealne.
edytaa89

Postprzez GrzegorskaM6 » 05 Paź 2017, 15:15

Czemu nie, wszystko tak naprawdę można kupić online, meble również Ja sobie właśnie przeglądam meble marki belvia. Jak myślicie jaki kolor mebli będzie lepiej pasował do salonu - jasny czy ciemny dąb?
GrzegorskaM6

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości