Maseczka na twarz

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Maseczka na twarz

Postprzez kaman » 17 Mar 2019, 18:07

ja muszę używać maseczek i glinek oczyszczających. I ostatnio odkryłam bardzo fajny produkt za niewielką kasę: glitter mask od Eveline. Naprawdę dokładnie oczyszcza buzię i pory. A przy tym jak fajni wygląda na buzi jak się ją rozprowadzi :D dla mnie ten brokat to dodatkowy plus ;)
kaman

Postprzez Barbasia » 17 Cze 2019, 09:50

Ja od dawna stosuję taką maseczkę -> https://www.orientana.pl/product/bio-ma ... a-kurkuma/. Każdemu polecam. Działa bardzo dobrze i znacząco poprawia cerę i jakość skóry.
Awatar użytkownika
Barbasia

Postprzez promykslonca » 23 Cze 2019, 21:44

Hmm, ja to chyba wolę iść na porządny zabieg do specjalisty niż liczyć na cud-działanie maseczek z drogerii. Jesienią chodziłam do doktora Kępy na serię peelingów medycznych i dopiero teraz czuję, co to znaczy mieć zdrową miękką gładką cerę. Pan doktor dokładnie sprawdził kondycję mojej skóry i dopasował do niej właściwy zabieg. Peelingi pomogły mi raz na zawsze pozbyć się zaskórników i brzydkich blizn po trądziku.
promykslonca

Postprzez mandala » 30 Cze 2019, 09:38

Maski węglowe są świetne, ale nie te peel off, przy których można się rozpłakać tak ciężko odchodzą od skóry, ale w płachcie. Ta jest super: https://www.doz.pl/apteka/p133591-Enilo ... inie_23_ml Uzywam regularnie.
mandala

Postprzez radzinka » 10 Sie 2019, 16:41

Uwielbiam maseczki na twarz! To jeden z moich rytuałow domowego spa :D najbardziej lubie popularne ostatnio bubble mask, czyli maski bąblujace. Poki co uzywalam takich z Eveline i polecam. Sa calkiem tanie, a skora ma po nich swiezy koloryt i jest porzadnie oczyszczona!
Image
radzinka

Postprzez patrycjaa_ » 30 Sie 2019, 19:54

Fajna jest taka żółta z Bielendy z serii smoothie mask z melonem i bananem. Maseczka dzięki zawartości ekstraktu z banana ma działanie przeciwstarzeniowe i antyrodnikowe. Ogólnie fajnie też pobudza i ładnie pachnie :P
patrycjaa_

Postprzez euforia » 03 Wrz 2019, 11:34

Ta z arbuzem jest dobra??
Awatar użytkownika
euforia

Miejscowość: Białystok

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości