Makijaż - przedłużanie rzęs

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Makijaż - przedłużanie rzęs

Postprzez Joasia » 16 Sie 2011, 08:10

Hej.
Mam kilka pytań związane z rzęsami.
Czy mieliście jakąś styczność z przedłużaniem rzęs?
Jak przedłużaliście to jaką metodą i jaki salon możecie polecić?
Jak oceniacie efekt i trwałość zabiegu?
Czy polecacie taki zabieg?
dziękuję i pozdrawiam :)
Ptaki uskrzydlają nasz wzrok
Awatar użytkownika
Joasia

Miejscowość: 3miasto

Re: Makijaż - przedłużanie rzęs

Postprzez Sara » 16 Sie 2011, 09:24

Ja przedłużałam a efekt super !!! Pierwsze wrażenie po prostu piorunujące !!!
Przedłużałam rzęsy metodą JEDEN do PÓŁTORA prywatnie w domu u osoby, która dorabiała sobie w tej sposób, trwało to jakieś 3 godziny w zależności od ilości naturalnych rzęs, wybrałam długość 15 mm, to już ta długość jest jedna z dłuższych pomyślałam że zaszaleję na całego. Z tego co pamiętam były jeszcze dłuższe 17 mm, ale to już wyglądało niezbyt naturalnie.
Efekt przyklejonych rzęs utrzymał się przez około 1,5 miesiąca, po tym okresie rzęsy mocno się przerzedziły, i trzeba było je uzupełnić, uzupełnianie zrobiłam jeszcze 2 razy.
Awatar użytkownika
Sara

Miejscowość: Silesia

Postprzez puella » 22 Wrz 2011, 19:22

Dla wrocłąwianek- polecam salon Biodermis- rzęsy sa imponujące, ale nie tatralne, bardzo precyzyjna robota, miła obsługa.
Ja wygrałam ten zabieg w konkursie na ich stronie.
polecam!
puella

Postprzez TwojeZdrowie_org » 26 Mar 2012, 21:02

Polecam. Taki zabieg przynosi całkiem trwałe efekty. Włoski trzymają się minimum miesiąc.
http://www.twojezdrowie.org - Suplementy CaliVita - Paraprotex, grzybica kuracja, pasożyty kuracja.
TwojeZdrowie_org

Postprzez Specjalista Aspazji » 13 Sty 2015, 21:43

Polecam zabieg przedłużania rzęs w skali 1:1 metodą Vera Lash. Vera Lash gwarantuje zagęszczone i wyraźnie przedłużone rzęsy :)
Awatar użytkownika
Specjalista Aspazji

Postprzez fitusia » 02 Lis 2015, 13:46

Ja zastanawialam sie nad przedluzaniem, bo moje rzesy sa w ciezkim stanie po ciazy... bardzo slabe, wypadaja no i rzadkie.. jednak postanowilam najpierw sobie kupic odzywke jakas i sprobowac je jakos reanimowac. Znajoma kosmetyczka mi polecila www.lashvolution.pl i powiem wam , ze naprawde efekt jest swietny i cena przystepna, bo 79 i starczylo na praktycznie 4 miesiace, wiec w porownanoi do revitalash bardzo tanio a efekt podobny.
fitusia

Postprzez Sabina » 17 Lis 2015, 09:51

Witajcie jeśli chodzi o zabieg przedłużania rzęs to jest on drogi ale trwały. Nigdy nie przedłużałam sobie rzęs bo nie mam takiej potrzeby. Mojej są wręcz idealne. Ale jeśli ktoś potrzebuje to serdecznie polecam bo wyglądają bosko i długo się trzymają.
Sabina

Następna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości