Makijaż - przedłużanie rzęs

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Makijaż - przedłużanie rzęs

Postprzez Arina » 17 Lis 2015, 16:44

Kurcze, chciałam kiedyś zrobić sobie taki zabieg, ale boję się, że później moje naturalne rzęsy będą w opłakanym stanie... jeśli w ogóle będą ;)
Awatar użytkownika
Arina

Postprzez babbel » 07 Sty 2016, 22:18

Jeśli zrobisz to u dobrej kosmetyczki wszystko powinno być ok. A może po prostu doklej sobie rzesy, albo idź na doklejanie rzęs? Wybierz dobry salon, gdzie używają wysokiej jakości klejów np. One z Magnitica Lasehes , które są ekstremalnie mocno, i bardzo szybko schną. Sprawdź wcześniej rekomendacje danego salonu kosmetycznego, idź z koleżanką by poczuć się pewniej :) Raz się żyje, prawda? :)
babbel

Postprzez gosiaj » 11 Lut 2016, 15:20

Przedłużałam raz rzęsy 1:1 i niestety strasznie mi to osłabiło moje własne. Klej, którym były mocowane sztuczne rzęsy kruszył się razem z moimi naturalnymi. Oczywiście efekt przez kilka tygodni był rewelacyjny, ale później trzeba nastawić się na uzupełnianie. Ja po pierwszym razie zrezygnowałam. Kupiłam odżywkę do rzęs i więcej już się nie skuszę, chyba, że jednorazowo na jakieś wielkie wyjście.
Potrzebujesz wykonać raport bezpieczeństwa kosmetyku? Wykonamy go dla Ciebie!
gosiaj

Miejscowość: Warszawa

Postprzez beautybox » 24 Lut 2016, 15:28

kochana, dlatego ja nie przedłużam sobie rzęs sama tylko korzystam z pomocy kosmetyczki 8-) 8-) 8-)
beautybox

Postprzez rita » 14 Kwi 2016, 12:39

Zanim będziecie przedłużać rzęsy spróbujcie może najpierw maskar które dają efekt sztucznych rzęs np. : http://www.maybelline.pl/produkty-do-ma ... scara.aspx . Czasami rozwiązanie jest prostsze niż się wydaje :)
Awatar użytkownika
rita

Postprzez Tysia » 15 Kwi 2016, 10:19

beautybox napisał:kochana, dlatego ja nie przedłużam sobie rzęs sama tylko korzystam z pomocy kosmetyczki 8-) 8-) 8-)

Masz kogoś sprawdzonego, kogo możesz polecic? :)
Awatar użytkownika
Tysia

Miejscowość: Gdynia

Postprzez wokip » 02 Gru 2016, 21:16

Zamiast przedłużać rzęsy u kosmetyczki kup sobie odżywkę i po miesiącu będziesz mieć naturalne rzęsy i to bardzo długie.
Myślę, że jest to najlepsze rozwiązanie. Teraz polecane są dwie odżywki revitalash i miralash. Dużo na ich temat przeczytasz w tym http://www.travelsun.pl/ktora-odzywka-r ... -miralash/ artykule :)
wokip

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości