Makijaż permanentny

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Makijaż permanentny

Postprzez monetka » 09 Maj 2012, 12:06

Pracuję w biurze i moja praca wymaga ode mnie wczesnego wstawania i nienagannego wyglądu. Codziennie wstaję o 6 żeby sie ze wszystkim uporać. Najwięcej zachodu oczywiście jest z makijażem, rzęsy, usta i moja największa zmora - kreski na powiekach, które jak na złość nie zawsze wychodzą równo, zwłaszcza wtedy, gdy mąż dobija się do łazienki ;) Dlatego zaczęłam się zastanawiać nad makijażem trwałym, który bardzo ułatwiłby mi życie, głównie chodzi mi o te nieszczęsne kreski. Co myślicie o takich zabiegach? Czy są w pełni bezpieczne i czy z takim makijażem nie będę przypadkiem wyglądała jak malowana lala? Robił ktoś, jak to wygląda?
monetka

Re: Makijaż permanentny

Postprzez pomarancza » 13 Maj 2012, 13:14

Nie będziesz wyglądała sztucznie pod warunkiem, że wybierzesz dobry salon. Ja i kilka moich znajomych zafundowałyśmy przyjaciółce taki zabieg na urodziny, wybrałyśmy renomowany salon, żeby wszystko wyglądało jak najbardziej naturalne i tak właśnie było.
Zabiegi są bezpieczne, to jest forma tatuażu - pigment jest także wstrzykiwany pod skórę - tylko nie zostaje do końca życia, bo co jakiś czas trzeba go poprawiać.
pomarancza

Postprzez beti58 » 13 Maj 2012, 14:53

Jeśli wybierzesz dobry, renomowany salon to taki zabieg jest w pełni bezpieczny. Ja robiłam sobie makijaż permanentny brwi, bo mam bardzo rzadkie... Z efektu jestem niesamowicie zadowolona, wszystko wygląda naturalnie. Makijaż utrzymuje się już od ponad 2 lat (po około 5 trzeba będzie go poprawić - i mam taki zamiar)
beti58

Postprzez wika » 14 Maj 2012, 22:19

Tak, taki makijaż wygląda efektywnie, i jak na razie już pierwszy rok utrzymuję się bez problemowo. Jeżeli szukasz salonu który by tobie takowy zrobił, to jedynie mogę ci polecić ten z którego ja korzystałam, obsługa fachowa, wszystko wyszło pięknie i bezproblemowo, nic dodać nic ując. http://zadbajosiebie.com.pl/makijaz_permamentny.html
tablojd.pl
wika

Postprzez pomarancza » 14 Maj 2012, 22:34

Wika, zastanawiałyśmy się dokładnie nad tym samym salonem z koleżankami kiedy chciałyśmy kupić ten zabieg, one wybrały coś innego na prezent ale makijaż permanentny bardzo mi się spodobał, więc pomyślałam że sama mogę go sobie zafundować. Z tego co widzę ceny w 'Zadbaj o siebie' są nieporównywalnie niskie, my gdzie indziej zapłaciłyśmy dużo drożej. Dodatkowo w okolicach Warszawy dużo słyszy się o nim pozytywnych opinii. Możliwe że sama skorzystam z ich usług i dam znać co i jak ;)
pomarancza

Postprzez MilenKa » 11 Lip 2013, 11:29

Na makijaż permanentny (brwi i ust) zdecydowałam się 1,5 roku temu, a efekt jest niesamowity do dziś! Najważniejsze to trafić do dobrego gabinetu, ja taki znalazłam i każdej z Was mogę polecić Centrum Estetyki dr Kulczycka w centrum Wrocławia. Bardzo profesjonalny gabinet!
MilenKa

Postprzez AlicjaNo » 05 Sie 2014, 14:36

dobry gabinet to podstawa... lepiej nie kusić się na super promocje
Idealne obuwie dla kobiet, mężczyzn i dzieci! Klasyczne japonki, chodaki, tenisówki i wiele wiele więcej!
AlicjaNo

Następna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość