Makijaż permanentny

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Makijaż permanentny

Postprzez karol95 » 16 Sie 2014, 18:28

lepiej zapłacić więcej i nie martwić się o kompetencje wykonawcy :)
karol95

Postprzez Specjalista Aspazji » 05 Gru 2014, 18:30

Makijaż permanentny to dobra alternatywa dla tradycyjnego makijażu. Umożliwia on skorygowanie linii ust, ich uwydatnienie i powiększenie oraz wypełnienie dowolnym kolorem. Służy również do korekty brwi i linii oczu. Utrzymuje się na skórze około 3 lat. Powinien pozostawać w harmonii z naturalnymi rysami twarzy i podkreślać urodę.
Awatar użytkownika
Specjalista Aspazji

Postprzez kratka » 22 Paź 2016, 01:29

Ja chciałam sobie koniecznie zrobić brwi takim makijażem ale zastanawiam się czy to zrobić.
Trochę się boję. Jak wygląda taki zabieg, na co zwracać uwagę?
kratka

Postprzez wokip » 22 Paź 2016, 12:10

Uważam, że makijaż permanenty jest świetna opcją dla osób, które sa zabiegane lub po prostu nie potrafią wykonać sobie makijażu.
Jeżeli szukacie sprawdzonego miejsca na zrobienie takiego makijażu to polecam ten https://tivore.pl/ gabinet. Z tego co wiem jest ich kilka w Polsce na pewno w Warszawie i Łodzi. Mają bardzo dobry sprzęt dzięki czemu mogą profesjonalnie i bardzo naturalnie wyonać taki makijaż. Brwi np są robione metodą piórkową przez co wygląda to mega naturalnie.
wokip

Postprzez gosiaj » 29 Lis 2016, 16:55

Oj tylko lekarz, nie żadna kosmetyczka, bo można sobie narobić biedy. Moja mama robiła sobie usta w Body Care Clinic w Katowicach i jest bardzo zadowolona z efektów. Kolor taki jak chciała, usta pięknie uwydatnione. Super! Od rana wygląda elegancko :) Sama zastanawiam się czy sobie czegoś takiego nie zrobić. Makijaż permanentny to jest jednak wygoda...
gosiaj

Miejscowość: Warszawa

Postprzez kama » 04 Gru 2016, 17:14

zgadzam sie, bo potem będziesz kilka lat wyglądała jak karykatura samej siebie. nie ma co oszczędzać na takich rzeczach
kama

Miejscowość: Kielce

Postprzez Fitneska80 » 08 Gru 2016, 23:55

ja nie jestem za takim makijażem, dla mnie wygląda to strasznie sztucznie, no chyba że nie widziałam makijażu który byłby dobrze zrobiony. Dobre kosmetyki sprawiają że makijaż jest ładny, naturalny, umiejętne używanie szczególnie tych kosmetyków http://www.jpcosmetics.pl/kategoria-pro ... wietlacze/ dają twarzy ładny wygląd i przede wszystkim zdrowy.
Fitneska80

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości