Makijaż permanentny

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Makijaż permanentny

Postprzez Lagenko » 06 Gru 2017, 10:50

A ile płaciłaś za wykonanie takiego makijażu? Pytam z czystej ciekawości :) Jeżeli będzie on wykonany profesjonalnie, to moim zdaniem nie ma się czego obawiać, w końcu nie jest to coś co zostaje z nami do końca życia, prawda ?
Lagenko

Postprzez karmex » 06 Gru 2017, 23:20

ja zdecydowałam się na makijaż permanentny brwi i nie żałuję :) robiła w jest pięknie w Warszawie na Wilczej. I powiem tak: ceną się nie sugeruj bo jak będzie tanio to jest to podejrzane. W końcu taki zabieg trwa około 3h nawet i tusze muszą być dobrej jakości a to kosztuje. Zresztą osoba, która ma doświadczenie i talent to też nie zrobi ci tego za 100 złotych
karmex

Postprzez boddekk » 24 Lip 2018, 12:40

Taki makijaż to coś rewelacyjnego ! Moja znajoma sobie wykonała zagęszczanie brwi metodą piórkową i muszę wam powiedzieć że wygląda rewelacyjnie, super opcja na piękne, lśniące brwi :)
boddekk

Postprzez saszetka » 24 Lip 2018, 14:36

Ja dopiero zastanawiam się nad tym zabiegiem, chciałabym sobie troszkę poprawić brwi bo są dosyć rzadziutkie :) Dziewczynom z Warszawy polecam klinikę http://panekclinic.pl/, mieści się w centrum więc łatwo można dojechać, koleżanka z pracy robiła sobie tam usta i bardzo polecała tą klinikę, poza tym na ich fb czasem dodają zdjęcia z przed i po zabiegu. Warto sobie zobaczyć. Ceny naprawdę tanie jak na Warszawę, moja siostra która mieszka w mniejszym mieście pod Krakowem płaciła tak samo, 800zł za brwi..
saszetka

Postprzez Nawiasa » 25 Lip 2018, 14:09

Ja też robiłam w Warszawie i nie żałuje, po namowach koleżanek wybrałam się do Centrum Szkoleniowego Biotek, fajna atmosfera, panie wszystko dokładnie tłumaczą, na ich stronie: http://biotekpolska.pl/ możesz dowiedzieć się czego więcej.
Nawiasa

Postprzez dankalol » 09 Wrz 2018, 18:04

ja tez jestem szczęśliwą posiadaczką makijażu pernamentnego i uważam, że to przede wszystkim bardzo duża wygoda :) Zdecydowałam się na zabieg w salonie Jest Pięknie, wykonywany pod czujnym okiem Dominiki Kossakowskiej. Moim zdaniem to zdecydowanie najlepsza linetgistka w mieście. Ma duże doświadczenie, indywidualnie dobiera proporcje, kontur i cieniowanie. Ma prawdziwy talent a efekt końcowy jest bardzo naturalny :)
dankalol

Postprzez evelajna » 10 Wrz 2018, 05:57

dankalol - witaj w klubie :) ja też robiłam brwi i kreski na górnej powiece właśnie u Dominiki. Polecały mi ją znajome z pracy, które też do niej chodziły. Widać, że dziewczyna ma talent a praca to jej pasja. I to da się wyczuć na każdym etapie ( konsultacja, zabieg i poprawki ). Rewelacyjne miejsce :)
evelajna

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości