Makijaż oczu

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Makijaż oczu

Postprzez skakanka3 » 14 Maj 2018, 09:09

a jak robicie smokey eyes linię wodną też malujecie do końca czy nie? sytraszny mam z tym problem bo nie wiem czy mi to nie zmniejsza optycznie oczu
skakanka3

Postprzez Domka » 14 Maj 2018, 09:34

Ja maluję się ale zawsze staram się by makijaż był delikatny. I przeważnie kosmetyki kupuję w Oriflame.
Domka

Postprzez anksa » 15 Cze 2018, 13:38

Miałam problem z wybraniem odpowiedniego tuszu wydłużającego rzęsy, ale na szczęście informacje ze strony http://www.lafoto.pl/tusz-wydluzajacy-rzesy/ mi w tym pomogły i mam jeden z najlepszych do tej pory
anksa

Postprzez Sylwianaa » 23 Wrz 2018, 16:02

Ja uwielbiam się malować, zresztą chyba każda kobieta to lubi. Ostatnio nawet zamówiłam sobie kasetki na cienie bo uznałam, że najlepiej jak sama stworzę sobie swoją ulubioną paletę cieni. Z reguły gotowe palety zawierają kolory, których się nie używa więc w zasadzie bez sensu płacić za kosmetyki, których się nie wykorzysta. Fajne kasetki o róznych pojemnościach znalazłam w drogerii House of Beauty. U nich też zamawiam cienie.
Sylwianaa

Postprzez Queash » Wczoraj, 13:38

Szczerze wam powiem, że jeśli chodzi o pudry i cienie do makijażu to długi czas szukałam odpowiednich dla siebie. Na szczeście koleżanka jakis czas temu poleciła mi ten sklep http://goldenrose.pl/produkty/cera/pudry.html i okazało się, że mają w nim właśnie to czego potrzebuję. Pudry są świetnej jakości i moim zdaniem powinnyście zajrzeć do tego sklepu jeśli szukacie dobrej jakości kosmetyków
Queash

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości