Macie jakiś sposób na łamliwe i kruszące się włosy?

Włosy gładkie i lśniące, prostowanie i farbowanie włosów, kosmetyki na zniszczone włosy.

Re: Macie jakiś sposób na łamliwe i kruszące się włosy?

Postprzez misi3k » 10 Lip 2017, 13:20

Hej,
przez długi czas miałam problem z kruszącymi się włosami. Bardzo chciałam mieć długie i lśniące włosy. Jednak rosły wolno i skruszały się, przez co nie mogłam uzyskać odpowiadającej mi długości. Koleżanka poleciła mi kosmetyki z http://sc4y.pl/p/szampon-linia-volume/ dzięki nim moje włosy odżyły. Polecam wszystkim, włosy rosną szybciej i nie kruszą się. Często robię kucyki i warkoczyki i nie widzę żadnego problemu związanego z wypadaniem i kruszeniem się włosów.
misi3k

Postprzez joanna890 » 11 Lip 2017, 11:54

Mi udało sie zapuścić włosy na keratynie inoar :) Jestem bardzo zadowolona z efektów tego zabiegu :)
joanna890

Postprzez dankalol » 11 Lip 2017, 16:05

Generalnie kosmetyki z Inoaru są świetne. Nie wiem czy miałaś już okazję testować ich nowość olejek Kalice https://inoar.com.pl/pielegnacja-w-domu/olejek-kalice/ ? Może być stosowany do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. U mnie świetnie nawilża przesuszone końcówki włosów. A do zabiegu keratynowego prostowania włosów z kosmetykami Inoaru dopiero się przymierzam :)
dankalol

Postprzez Lala54 » 13 Lip 2017, 09:09

Olej kokosowy to naturalny produkt i dość tani. Nałóż na włosy maske z oleju kokosowego i pozostaw na parę godzin. http://www.jellybearhair.pl/
Lala54

Postprzez Kluseczka0 » 17 Lip 2017, 08:34

Dziewczyny jeśli wasze włosy są słabe i kruche to przecież mamy teraz do dyspozycji doczepiane grzywki i włosy które wyglądają na prawdę pięknie i naturalnie :) trzeba korzystać z tego że możemy trochę "pokombinować" i sobie pomóc. Ja uważam że takie przedłużanie włosów i zagęszczanie jest mega fajne
Kluseczka0

Postprzez Lagenko » 20 Lip 2017, 10:41

Na suche i łamliwe włosy jest kilka metod, w tym dobry szampon z odzywką i maską białkowa oraz ich regularne olejowanie- tutaj polecam olejek arganowy i kokosowy, to powinno pomóc.
Lagenko

Postprzez joanna890 » 21 Lip 2017, 08:58

w moim przypadku sam olej kokosowy przesuszał mi włosy , ale mieszanki olejków działają rewelacyjnie np olejek vegan
joanna890

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja włosów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości