lepiej wyglądać chcę

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Re: lepiej wyglądać chcę

Postprzez Jaro1 » 14 Maj 2018, 17:48

Od dawna walczę z wielorakimi defektami związanymi z hormonami. Nadzwyczaj rzadko mam okres. Ostatnio w internecie natknęłam się na środek inofem. Postanowiłam nabyć pudełko na start i zweryfikować. Już po paru pudełkach zaczęłam czuć się super i moje menstruacje zaczęły regularnie dochodzić do prawidłowego stanu. Byłam podekscytowana. Polecam Inofem.pl.
Jaro1

Postprzez Smoczyca » 21 Maj 2018, 22:52

Wracając do wcześniejszych wypowiedzi ja stosuję sobie ze 4 razy do roku taką kurację oczyszczającą. Wtedy zdrowa dieta i ostatnio dołączyłam stlimarol 70 fajnie pomaga podczas oczyszczania. Po takiej kuracji czuję się naprawdę dużo lepiej.
Smoczyca

Postprzez silva » 22 Maj 2018, 19:02

A ja bez suplementów organizuję sobie kilka razy do roku oczyszczający weekend-2 dni tylko owoce, warzywa i mineralna. Sposób sprawdzony, tyle że trzeba być zdrowym, bo jak ktoś cierpi na jakieś przewlekłe choroby wymagające zażywania leków czy specyficznej diety albo ma problemy z żołądkiem, nie powinien raczej stosować takiej diety oczyszczającej.
silva

Postprzez Olusia » 30 Maj 2018, 13:17

A ja jak najbardziej za suplementami jestem. Chociaż sylimarol70 to nie suplement a lek na bazie ziół. Znam do z doświadczenia bo wspomagałam się nim podczas oczyszczania. Bardzo dobre efekty zwłaszcza stosując przed dietą i w czasie.
Olusia

Postprzez madzia99 » 01 Cze 2018, 20:00

Dwa tygodnie temu właśnie zaczęłam brać sylimarol 70. Na początku byłam sceptycznie do tego nastawiona bo nigdy nie ufałam tego typu środkom, ale po tych dwóch tygodniach widać efekty i jestem na prawdę bardzo zaskoczona :)
madzia99

Postprzez lilkaa » 01 Cze 2018, 20:16

Moja siostra stosuje właśnie sylimarol 70, jest z niego zadowolona i ciągle mnie namawia żebym też skorzystała. Czytałam bardzo dużo o nim i chyba w końcu dam się namówić
lilkaa

Postprzez Czarnaa_z » 01 Cze 2018, 20:46

Skoro wszyscy go tak polecają to chyba też wypróbuję, a co mi szkodzi :D Jak tylko zacznę zauważać efekty to na pewno się jeszcze odezwę :D
Czarnaa_z

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości