lakiery hybrydowe fluo od EM NAIL

Manicure, pedicure, tipsy, odżywki do paznokci.

lakiery hybrydowe fluo od EM NAIL

Postprzez julka » 05 Sie 2016, 11:24

polecacie? niedawno zaczelam robic sobie sama hybrydy, ale chcialam jakies nowe lakiery sobie kupic. widzialam, ze duzo marek ma serie fluorescencyjne, ale nie kazda jest na moja kieszen. a ta z em nail- juz tak :) czy sa trwałe? i czy ladnie ten fluo kolor wyglada na paznokciach?
julka

Re: lakiery hybrydowe fluo od EM NAIL

Postprzez rihanna » 11 Sie 2016, 08:34

wiesz co, ja od samego poczatku robienia hybryd uzywam EM nail i jestem zadowolona :) kolezanki mowily, ze jak tanie to pewnie kiepskie, ale one wrecz przeciwnie- sa trwale i dobrze wygladaja na plytce :) a jak przy okazji moge troche zaoszczedzic kasy to czemu nie :D a te lakiery fluo sa spoko- w takawakacyjna pogode meega super wygladaja na paznokciach :D
rihanna

Postprzez Tysia » 12 Sie 2016, 10:25

Nikt nie powiedział, że to co tanie to od razu złe i nietrwałe. :P :)
Awatar użytkownika
Tysia

Miejscowość: Gdynia

Postprzez rihanna » 14 Sie 2016, 13:16

Tysia napisał:Nikt nie powiedział, że to co tanie to od razu złe i nietrwałe. :P :)

moje kolezanki tak mowily :) kupily drozsze, chyba z neo nail, a moje z em nail maja niemal identyczne kolory a sa sporo tansze :) roznica w kolorach praktycznie zerowa, a trwalosc taka sama :) po prostu czesto panuje przekonanie, ze jesli cos jest w niskiej cenie to pewnie nie ma zbyt dobrej jakosci :) a mysle ze zawsze mozna trafic na jakas kosmetyczna perelke w okazyjnej cenie :)
rihanna

Postprzez promykslonca » 16 Sie 2016, 22:02

rihanna napisał:
Tysia napisał:Nikt nie powiedział, że to co tanie to od razu złe i nietrwałe. :P :)

moje kolezanki tak mowily :) kupily drozsze, chyba z neo nail, a moje z em nail maja niemal identyczne kolory a sa sporo tansze :) roznica w kolorach praktycznie zerowa, a trwalosc taka sama :) po prostu czesto panuje przekonanie, ze jesli cos jest w niskiej cenie to pewnie nie ma zbyt dobrej jakosci :) a mysle ze zawsze mozna trafic na jakas kosmetyczna perelke w okazyjnej cenie :)

no i gra gitara. najwazniejszze ze ci pasuje. chyba sama tez jakies nowinki przetestuje :)
promykslonca

Postprzez julka » 17 Sie 2016, 17:03

Dobra, zamowilam em nail- wzielam kolor New York z serii fluo i skusilam sie na serie thermo- kolorek palm springs <3 8-)
julka

Postprzez marianka » 06 Wrz 2016, 18:35

ja bardzo lubie serię Candy - sa mega słodkie i idealne na lato :)
marianka

Następna

Wróć do Paznokcie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości