Ladowarka rowerowa samsung godziwe rozwiazanie

Płaski brzuch, jogging, fitness w domu, zestawy ćwiczeń na poprawie sylwetki.

Ladowarka rowerowa samsung godziwe rozwiazanie

Postprzez Emilipheyi » 22 Mar 2017, 20:46

Wszyscy wiemy, iz wyzwalamy energie w trakcie cwiczeń, a jazda na bicyklu nie jest odstepstwem. Wiemy takze, ze energia elektryczna moze byc wytwarzana poprzez przedzenie turbiny z moca wiatru czy tez poslizgiem padajacej wody, wiec z jakiej przyczyny nie mozna przetwarzac energii elektrycznej przez przedzenie dynamo w trakcie praktykowania sportu.

Bez watpienia ladowarka rowerowa micro usb nie jest niczym nowym, jednakze technika ladowania podczas jazdy zostala poprawiona przez skok w ostatnich latach. Niedrogie akumulatory w postaci przenosnych baterii gwarantuja nie tylko ladowanie urzadzeń, ale takze oszczednosc energii, kiedy faktycznie tego chcesz. W dzisiejszych czasach mozna ladowac dowolne urzadzenie, ktore korzysta z zasilania USB. Dlatego to najlepsze rozwiazanie dotyczace zasilania dla rowerzystow, ktorzy musza korzystac z energii w podrozy jest ladowarka rowerowa mini usb.
Gdy ktos mowi, ze bieganie to nie sport, wez go ze soba na trening.
Emilipheyi

Miejscowość: Poland

Re: Ladowarka rowerowa samsung godziwe rozwiazanie

Postprzez DanielaMT77 » 07 Cze 2017, 09:14

Ciekawe rozwiazanie nie powiem. Warto jednak miec zawsze w zapasie power banka. Ja odkad pare razy juz narzekalam na moj telefon w trasie zawsze nosze przy sobie ten gadżet. Mąż mi kupił bardzo ładny i przede wszystkim wytrzymały power bank z http://www.solsen.pl/ . Polecam wam też nosić go zawsze w torebce, gorzej już sprawa wygląda u mężczyzn ;p
DanielaMT77

Postprzez daria777 » 08 Paź 2018, 08:11

przecież mężczyźni noszą sobier te torby małe albo nerki to nie ma prblemu
daria777

Postprzez urodzianka » 09 Paź 2018, 14:44

tak, mój mąż też nosi nerkę
urodzianka

Wróć do Fitness

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości