Ładne dłonie

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Ładne dłonie

Postprzez Nina123 » 31 Sie 2018, 10:24

Polecam zastosować kremy od zdrowienaplus.com, fajne i szybkie efekty!
Nina123

Postprzez rasty » 10 Wrz 2018, 14:20

rękawiczki złuszczające to jest mój ulubieniec tego lata, kupuję byOlie bo są najlepsze. Od razu jest efekt, pól godzinki z rękawiczkami i skóra jak nowa, nie trzeba nawert hybryd zdejmować bo dla lakieru są bezpieczne.
rasty

Postprzez Pemodelan.pl » 12 Wrz 2018, 09:45

Dobry, skuteczny krem nawilżający to oczywiście podstawa, natomiast warto czasem udać się do Gabinetu Zdrowego Ciała na zabiegi pielęgnacyjne dłoni oraz całego ciała, nie ma nic bardziej skutecznego :)
Pemodelan.pl

Postprzez tulipa » 12 Wrz 2018, 12:52

Ostatnio miałam problem z pękającą skórą na dłoniach. I to tak strasznie, że wszystko było w stanie mnie podrażnić i musiałam unikać mycia naczyń z płynem oraz unikać słońca. Aby na poranionych miejscach nie osiadał kurz, zmuszona byłam owijać je plastrami z kremem nawilżającym. Moje kremy nie pomagały, ani z aloesem, ani z gliceryną. Kupiłam w aptece z polecenia krem z alantoiną i panthenolem i po regularnym nakładaniu zniknęły mi te przeklęte łuski z dłoni :)
Awatar użytkownika
tulipa

Postprzez galaretka » 14 Wrz 2018, 12:04

No trzeba dbać o wszystko - taka jest moja opinia. Tak holistycznie trzeba do urody podchodzić. Ja nawet chodziłam na takie zabiegi regeneracyjne na paznokcie - https://klinikamiracki.pl/zabieg/regene ... er-lunula/ bo te odżywki w płynach nie dają takich efektów jak oczekiwałam, a tutaj? płytka twarda, zdrowa, bez przebarwień
galaretka

Postprzez DromedaryMilkSoap » 17 Wrz 2018, 08:16

Tak jak mowa powyżej, ładne i zadbane dłonie to przede wszystkim kwestia stosowania odpowiednich kosmetyków zarówno do pielęgnacja jak i codziennego mycia, tutaj bardzo dobrym wyborem będą mydła naturalne, ich szeroki wybór znajdziecie u nas :)
DromedaryMilkSoap

Postprzez mandala » 17 Wrz 2018, 10:23

ja już też wypróbowałam te maski złuszczające do dłoni z byolie i chyba zostanę im wierna na dłużej. Świetny efekt. Gładka i nawilżona skóra w kilkanaście minut.
mandala

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości