Ładne dłonie

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Ładne dłonie

Postprzez siri » 16 Lut 2018, 19:50

ja raz na jakis czas robie parafine i smaruje dłonie olejkiem arganowym. I nie narzekam :mrgreen:
siri

Postprzez Kolagen.pl » 17 Mar 2018, 08:35

Akurat aby mieć ładne i zadbane dłonie wcale nie potrzeba wielkich rzeczy- wystarczy o nie po prostu dbać i używać dobrych, skutecznych kosmetyków. Podczas zimy polecam te intensywnie nawilżające.
Kolagen.pl

Postprzez szaliczek » 26 Mar 2018, 12:14

Ja mam ciągle problem ze skórą dłoni. Z reguły mam suchą i wrażliwą skórę, więc samo to wymaga ode mnie uważnego doboru kosmetyków. Dłonie mam szczególnie wrażliwe na kurz, temperaturę oraz twardą wodę - zwykle te czynniki sprawiają, że mam ciągłe uczucie ściągnięcia i podrażnienia. Czasem się zdarza, że wyskakują mi czerwone plamy na dłoniach, które muszę zakrywać plastrami, co nie jest zbyt mądrym rozwiązaniem, gdyż nie daje to skórze oddychać, ale przynajmniej nie dotykam wtedy podrażnionych miejsc którymś z tych czynników i mogą się podleczyć. Stosowałam już wiele różnych kremów, maści, również takich przepisanych przez dermatologów, ale nic mi tak nie pomagało jak krem do rąk Eveline z gliceryną i kozim mlekiem. Chyba muszę do niego wrócić, ale nigdzie nie mogę na niego trafić.
szaliczek

Postprzez Gaśnica » 31 Mar 2018, 21:37

Ja po zimie miałam bardzo duzo popękanych naczynek na dłoniach. Pierwszy raz poszłam na zabieg http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/zamykanie-rozszerzonych-naczyn-na-nogach-i-twarzy-2/ i jestem pod dużym wrażeniem ponieważ zniknęły wszystkie popękane naczynka i żylaczki.
Gaśnica

Postprzez Minka55 » 12 Kwi 2018, 13:27

Dłonie to wizytówka każdej kobiety. Warto więc regularnie je nawilżać i stosować kosmetyki wysokiej jakości. Ja jakiś czas temu miałam problem z przebarwieniami na dłoniach. Długo szukałam sposobu na ich wyeliminowanie, aż trafiłam na Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka-Kruk. Mają tutaj nowoczesne sprzęty i profesjonalne podejście do problemu. Laserowe usuwanie przebarwień okazało się strzałem w 10! Po serii zabiegów plamy wyraźnie zbladły, co mnie niezmiernie cieszy ;) Jeśli ktoś zmaga się z podobnym problemem polecam zajrzeć na stronę http://gorlickakruk.pl/laserowe-usuwanie-przebarwien/. Znajdują się tutaj szczegóły na temat zabiegu. ;)
Minka55

Postprzez L-Esthetique.pl » 13 Kwi 2018, 08:25

Witam Wszystkich Użytkowników na forum :) Dłonie to faktycznie wizytówka każdej kobiety, dlatego też powinny być zadbane jak całe nasze ciało i to niezależnie od pory roku. Wpływ na kondycję naszej cery mają nie tylko same kosmetyki jakich używamy, ale również to jak się odżywiamy, jak często korzystamy z zabiegów kosmetycznych.
L-Esthetique.pl

Postprzez ilhiaana » 16 Kwi 2018, 00:09

Trzymajcie się z daleka od zabiegów parafinowych, bo zniszczycie sobie skórę. Poczytajcie sobie trochę o tym a przyznacie mi racje… Parafina okleja skórę i uniemożliwia przedostanie się substancji aktywnych zawartych w kosmetykach a jest ją także ciężko zmyć ze skóry… Jeśli macie problemy z brzydko wyglądającą skórą dłoni to odsyłam Was do tego artykułu https://lirene.pl/zregenerowac-skore-dloni/
ilhiaana

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość