KURS JĘZYKA OBCEGO

KURS JĘZYKA OBCEGO

Postprzez jagodka3 » 17 Gru 2015, 12:19

czy po studiach wciąż uczęszczacie na kursy językowe? ja mam 27 lat, jestem juz po studiach i sie zastanawiam nad dokształcaniem, poki co po orirntalistyce troche zpaomnialam tego, czego sie nauczylam a w przyszlym roku wylatuje na miesiac do Pekinu i chyba dobrze byloby potwórzyć ten język chociażby na programie hanzilla.

Tylko narazie troche motywacji nie mam. Wy tez tak macie że po skonczeniu nauki spada Wam motywacja do samodzielnego dokształcania sie?
jagodka3

Re: KURS JĘZYKA OBCEGO

Postprzez marianka » 17 Gru 2015, 18:25

jagodka, kazdy wiek na nauke jest dobry, to kwestia chęci tak mi sie wydaje :) jak chcesz sie rozwijac i masz na to czas to super, korzystaj z mozliwosci :) ja juz mam rok przerwy w angielskim i widze znaczne pogorszenie, jednak sie szybko zapomina...
marianka

Postprzez Daria321 » 17 Gru 2015, 19:34

Trzeba nad soba pracować, a na pewno język chiński jest bardziej prespektywiczny niż włoski, czy hiszpańki. Bo 1/4 populacji posługuje się tym językiem, a zawodowo bardzo można się dzięki niemu wybić. Własnie dlatego juz jestem uczestnikiem programu hanzilla i walcze dalej idzie coraz fajniej. Dobry sposób to spaced repetition algorithm bo zapamiętuje się więcej ucząc się miej. Do spróowania jest też wersja demo :)
Daria321

Postprzez Alionne » 07 Sty 2016, 16:02

Ja nie chodzę na kurs, tylko na indywidualne lekcje, żeby nie tylko czytać i pisać, ale przede wszystkim pogadać w obcym języku. Można znaleźć różnych lektorów spoza szkół na tej stronie: https://needaschool.com/, chociaż szkoły też tam są. Wszystko zależy od tego, czego szukasz ;)
Zbyt mnie straszyli i teraz niczym już przestraszyć nie są w stanie.
Michaił Bułhakow
Awatar użytkownika
Alionne

Postprzez moore23 » 20 Kwi 2016, 07:28

Jak najbardziej kursy można robić nawet po skończeniu studiów. Jeśli szukasz dobrej szkoły to polecam naukę języka angielskiego w http://www.berlitz.pl/kursy-indywidualne-dla-doroslych jest to specjalny kurs przygotowany dla dorosłych. Jeśli masz tylko czas i chęci to warto skorzystać z takiego kursu i podnieść swoje umiejętności.
moore23

Postprzez melusia148 » 14 Paź 2016, 09:29

Ja uważam, że warto uczyć się języka, ponieważ może się on nam zawsze przydać, a nawet i podczas późniejszej pracy. Dlatego sama też zapisałam się na angielski w Gdańsku, bo tu mieszkam. A odpowiedni kurs znalazłam dzięki tej wyszukiwarce kursów językowych: https://langzie.pl/szkoly-jezykowe/gdansk/angielski .
melusia148

Postprzez rasty » 27 Paź 2016, 20:37

Co sądzicie o nauce bardziej nietypowych języków?? Mi się marzy nauka szwedzkiego :), oglądam na yt vlogi ludzi mieszkającym w tym kraju i coraz większą mam chęć na wyjazd, próbowałam uczyć się słówek ale marnie mi to idzie, więc nauka samemu odpada, myślę o kursie ale trochę czasu brak na zapisanie się a nie chciałabym rezygnować z marzenia
rasty

Następna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości